Neler Yeni

PS 5 Cafe Açmak Mantıklımı?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Hocam nereye açacağınızda önemli.Nasıl bir yerde açacaksınız

FuryRuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerem
1 Adet x box one x onu unutmuşum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nereye açacağınızda önemli.Nasıl bir yerde açacaksınız
İzmir karşıyaka yalı mahallesi çevresinde okulda var.

diğer müşteriler pc ye oturmak isterlerse pc de oturanlarını mı bekliyecek ps5 ayrı bi köşeye pcler ayrı bi köşeye güzel olur
DEMEK İSTEDİĞİNİ anladım aklımda düzen bu örnek olarak.

Ekler

• Playstation-Salonu-Nasil-Acilir.jpg
    Playstation-Salonu-Nasil-Acilir.jpg
    74.6 KB · Hit: 575

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,854
İsim
Mert Can Ergün
1 Adet x box one x onu unutmuşum.

İzmir karşıyaka yalı mahallesi çevresinde okulda var.

DEMEK İSTEDİĞİNİ anladım aklımda düzen bu örnek olarak.
daha çok öğrencilere mi hitap olucak kaç tane ps5 olucak

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Furkan SARIGÖL
Benim müşteri olarak aradığım özellikler;
-Ortam basık olmamalı havadar olmalı
-Tv ler iyi olmalı eskiden kalmış tvler olmamalı
-Ve en önemlisi müşterinin oyununda veya kolda tvde sorun çıkınca sanki müşteri bilerek bozmuş gibi işyeri sahibinin cellat gibi müşteriye bakmaması daima güler yüzlü ve hesap alırken örneğin 54 TL tuttu 50 TL alıp müşterinin gönlünü hoş etmesi

-Ve en önemlisi müşterinin oyununda veya kolda tvde sorun çıkınca sanki müşteri bilerek bozmuş gibi işyeri sahibinin cellat gibi müşteriye bakmaması daima güler yüzlü ve hesap alırken örneğin 54 TL tuttu 50 TL alıp müşterinin gönlünü hoş etmesi
Dükkan konumuda çok çok önemli

FuryRuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerem

Dükkan konumuda çok çok önemli
Konuda yazdığım gibi ferah temiz ortam tv ler ps 5 ler pc ler her şey sıfır alınacak 2 .el asla olmayacak. 3 5 liranın lafını yaparsak ayıp olur kalp kırmaya gerek yok.

daha çok öğrencilere mi hitap olucak kaç tane ps5 olucak
Hayır herkes gelebilir terbiyesi ile oturup oyun oynayıp gidecek herkese açık olacak.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Bu tür işler için mekan çok önemli, eğitim,spor ve eğlence merkezlerine yakın önü açık bir yerde mekan olursa avantajı olur. Ve mekanı açmadan önce mekanı ve sizi en az 2-4 ay idare edebilecek bir bütçe bulunması mantıklı olur. Mekanın kirasını, vergileri, elektrik ve su masraflarını, yazın ise klima masraflarını tahmini olarak hesaplayıp, duruma göre karar verebilirsiniz. Ancak böyle işlerde iyi düşünmek, planlı projeli şekilde doğru bir seçimler, iyi bir açılış ve sabır gerekiyor.

o1FeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Görkem Fidan
Çok güzel bir düşünce fakat çok büyük miktarda Maliyet gerektirecek şeyler. PS5 fiyatlarını bilmiyorum, 3070TI sistemler Ekranlar TVler Koltuklar En önemlisi VR kısmı Ortombonun kendi geliştirdiği bir VR konsepti vardı benim bildiğim o var ayrıca Direksiyon Setupları diyorsunuz ki bu logitech olursa çok tutmayabilir belki ama thrustmaster Setup dizecekseniz bunlar da çok yüksek paralara çıkıyor. Bütçe çok iyi ayarlanmalı

FuryRuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerem
Çok güzel bir düşünce fakat çok büyük miktarda Maliyet gerektirecek şeyler. PS5 fiyatlarını bilmiyorum, 3070TI sistemler Ekranlar TVler Koltuklar En önemlisi VR kısmı Ortombonun kendi geliştirdiği bir VR konsepti vardı benim bildiğim o var ayrıca Direksiyon Setupları diyorsunuz ki bu logitech olursa çok tutmayabilir belki ama thrustmaster Setup dizecekseniz bunlar da çok yüksek paralara çıkıyor. Bütçe çok iyi ayarlanmalı
Mantıklı araştırıyoruz. tşk

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,061
İsim
Enes
Kol adet tv ayırmaksızın 15tl 20tl arası düşünüyoruz.

Kol adet tv ayırmaksızın 15tl 20tl arası düşünüyoruz.
Hocam bazıları Ps4/Ps4 Pro için Kol başına saatliğine 10 lira alıyor siz çok kral fiyata bırakıyorsunuz :D

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Bence güzel proje. bir kaç ay içerisinde internet kafe sistemini dizersiniz. Ama bana hala elinizdeki malzemeler yetersiz gibi geliyor.

SametSW

80+ Bronze
İyi Günler.

Biz 2 Arkadaş izmirde PS 5 Cafe Açmak İstiyoruz İlk Etap 5 adet PS5 1 Adet XBOX ONE X, 3 Adet Philips 140 ekran Yine 2 Adet Philips 165 ekran 4K TV HDR10+ Dolby Vision 3 Taraflı Ambilight EK Olarak 1 ADET 120hz Sony 4K 165 Ekran HDR10+ Dolby Vision TV Zamanla 2 Olacak 2 Tanede Oyun Bilgisayarı i5 11600k 3070ti 2TB m2 SSD 2K 165hz Monitör Bolca AAA Oyunlar Zamanla PC Sayısı Artacak. 1 Adet Vip Bölüm Kapalı Yine Ek Olarak Tabi 1000mbps Upload ve 1000mbps Download Fiber İnternet. Bunun Yanında Konforlu Temiz Ferah bir Ortam Sıcak Soğuk içecek Soğuk Sandviç Çeşitleri Cips Çikolata Gofret Bisküvi vs.

Direksiyon Takımı OLACAK VR Düşünüyoruz.

Açarsanız açıkçası hergun orda olabilirim:D

FuryRuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerem
Bence güzel proje. bir kaç ay içerisinde internet kafe sistemini dizersiniz. Ama bana hala elinizdeki malzemeler yetersiz gibi geliyor.
Başlangıç olarak tek seferde 10 ps alamam ayrıca ya umduğumuz gibi olmazsa test sürecide lazım baktık işler iyi 5 6 daha eklenir.

Açarsanız açıkçası hergun orda olabilirim:D
İZMİR Karşıyaka yalı mahallesi yakınsan bekleriz tabikide.

Top Bottom