Neler Yeni

PS4 mü alınmalı PS5 mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
Dostlar selamlar ben konsol almayı düşünüyorum ama PS4 mü PS5 mi alma konusunda çok karasızım.
PS4 alırsam daha çok oyun alma fırsatım olacak fakat yeni oyunlar ve performans olarak PS5 den geri planda olacak, PS5 alırsam da oyun konusunda çok sıkıntı yaşıyacağım çünkü konsol aşırı pahalı birde oyunlara ekstra falza para vermek zorunda kalıcam.
Siz ne önerirsiniz?
Teşekkürler.

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
ps5 almak mantıklı değil 500 dolarlık şeye o kadar para vermek istemiyorsanız tabi

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Bekleme sansin varsa eylul'den sonra ps5 alamanizi oneririm o zaman fiyatlarin dusecegini duydum

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Dostlar selamlar ben konsol almayı düşünüyorum ama PS4 mü PS5 mi alma konusunda çok karasızım.
PS4 alırsam daha çok oyun alma fırsatım olacak fakat yeni oyunlar ve performans olarak PS5 den geri planda olacak, PS5 alırsam da oyun konusunda çok sıkıntı yaşıyacağım çünkü konsol aşırı pahalı birde oyunlara ekstra falza para vermek zorunda kalıcam.
Siz ne önerirsiniz?
Teşekkürler.

Eylül ayından önce konsol alınmaz.
PS4 Alırsanız oyunlar yine pahalı.
Ayrıca PSN plus vb. Astarı yüzünü geçiyor.

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
PS4 alcağına pc al daha iyi ps5e daha bikaç ay vardır

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
kadir
Türkiye insanı için PS5 baya sıkıntılı.PS4 alıp keyfinize bakın bence.Hem oyunlar bazen güzel indirimlere giriyor.2-3 sene sonra PS5'e geçersin, hem piyasa oturmuş olur.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Siz ne önerirsiniz?
Teşekkürler.
PS5 Almamak için nedenler:
Fiyatı 7k olacak o fiyata gündelik işler için 2 k ya laptop 5 k ya da çok güçlü bir masaüstü toplanır
Sony nin yeni çıkan konsolları sorunlu oluyor ps4 de de yaşandı bu ilk modelleri sorunlu oluyor.
Oyun fiyatları epey bir yüksek olacak
Sanırım bunlar yeterli olur ps4 e yönel derim :)

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Her halükarda hangi konsolu alırsan çok fazla oyunlar için para ödeyeceksin. Ps4 alsan 2-3 sene boyunca oyunlarda çok yüksek bir fiyatlandırmaya maruz kalacaksın. Ps3 zamanında da olduğu gibi. Ps5'den bahsetmiyorum bile. Konsol almak hiç mantıklı durmuyor şuan. Alacaksan ps3 al. Yoksa pc'ye yönelmeni öneririm.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Eylulden sonra ek gümrük vergisi kalkacak konsoldaki

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Sorunuzun cevabını kendiniz de vermişsiniz. “Benim maddi gücüm konsola ve çıkan oyunlara yetişmez” diyorsanız hiç zorlamanın alemi yok. PS4 kütüphanesinde oynanabilir tonla harika oyun var.

Top Bottom