Neler Yeni

PS4 Pro hala alınır mı?

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Bu zamanda 2800TL civarına bir konsol almayı planlıyorum. Televizyonum 4K ve PS Exclusive oyunlara ilgim var. İlk önce Xbox Series S düşündüm gayet uygun ve gamepass avantajı var ama oyunları 1080 - 1200p 30 FPS oynatması 4K Televizyonum için biraz sıkıntı gibi geliyor bana. Xbox One X'de düşünüyorum gerçek 4K özelliği ve Gamepass avantajı da var fakat PS4'ün Exclusive oyunları beni daha çok içine çekiyor. PS4 Pro upscaled 4K olsa bile oyun avantajı ve artık 7.55'de kırıldığı için AC Valhalla gibi oyunlar da kırık şekilde oynanabiliyor. Bu cümlem yüzünden kızgın yiyeceğim biliyorum korsan emek hırsızlığı ama maalesef her oyuna abartı para verebilecek durumum yok.

Sizce ne yapmalıyım? PS4 Pro alınır mı? Yoksa para biriktirip yurt dışından PS5 DE almalıyım? Ama bu sefer de oyun masrafları olacak. Çok kararsızım. Yorumlarınızı bekliyorum.

@Lockheed @Doğukan Fidan

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Bu zamanda 2800TL civarına bir konsol almayı planlıyorum. Televizyonum 4K ve PS Exclusive oyunlara ilgim var. İlk önce Xbox Series S düşündüm gayet uygun ve gamepass avantajı var ama oyunları 1080 - 1200p 30 FPS oynatması 4K Televizyonum için biraz sıkıntı gibi geliyor bana. Xbox One X'de düşünüyorum gerçek 4K özelliği ve Gamepass avantajı da var fakat PS4'ün Exclusive oyunları beni daha çok içine çekiyor. PS4 Pro upscaled 4K olsa bile oyun avantajı ve artık 7.55'de kırıldığı için AC Valhalla gibi oyunlar da kırık şekilde oynanabiliyor. Bu cümlem yüzünden kızgın yiyeceğim biliyorum korsan emek hırsızlığı ama maalesef her oyuna abartı para verebilecek durumum yok.

Sizce ne yapmalıyım? PS4 Pro alınır mı? Yoksa para biriktirip yurt dışından PS5 DE almalıyım? Ama bu sefer de oyun masrafları olacak. Çok kararsızım. Yorumlarınızı bekliyorum.

@Lockheed @Doğukan Fidan
Şimdi şöyle bir şey diyeyim, eğer para biriktirebilecek durumda isen ve özel oyunlara ilgin varsa kesinlikle PS5 al. Yakın zamanda o da kırılacaktır çünkü.
Ha bekleyemem dersen bence PS4'ü al, oynayacağın oyunları oyna. Sonra da konsolu sat bana sorarsan. Üstüne de para biriktirip PS5 veya XSX alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,907
İsim
Emir Yusuf
Bence alınmaz, Series S alarak Game Pass içindeki EA Pass oyunlarına göz gezdirebilirsin :D PS alıp exclusive'lere çok para vermektense bu şekilde yapmak daha iyi

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Benim düşüncem sizin için PS5 DE yönünde. Çok daha uzun ömürlü olur.
Veya Dokanın dediği gibi PS4 al sat, sonra para biriktirip PS5 al.

Top Bottom