Neler Yeni

PS4 Pro mu Xbox One S mi?

Yazın bu iki konsoldan birini almayı düşünüyorum. Detaylı incelemelere falan baktım ama hala hiçbir fikrim yok. PS4 özel oyunlarını çok seviyorum ama PS4 oyunları çok pahalı. Xbox tarafında ise oyunlar daha ucuz ama Xbox'a özel oyun varmı onu bilmiyorum. Eğer bu iki konsoldan herhangi birini kullandıysanız + ve - yönlerini belirtirseniz çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Fatih Çetinkaya
fiyatı na göre donanımsal olarak xbox daha iyi ama ps4 daha fazla oyun çıkarıyor ve popüler oyunlar genelde ps4 de oluyor onu sen seçmen lazım

KemalS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
PS4 pro 3 yıldır kullanıyorum. One x ile fps değerleri çok yakın çok da güzel native 4K veriyor. Abonelikleri de daha ucuz. İngiltere’deki 135tl olan oyun PS4 türkiyede 84tl bu yüzden ps4
Mesaj otomatik birleştirildi:

One x ile farklı donanım olsada neredeyse aynı çok küçük detaylar var kafaya takma

Wiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Utku
Bence ps4 çünkü Xbox ın özel oyunlarını gamepass üzerinden PC de oynayabiliyorsun
ama ps4 ün özel oyunları sadece ps4 de oynandığı için ps4

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
4K bir TV'in var ise PS4 Pro. Ben kullanıyorum çok keyiflli

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Yazın bu iki konsoldan birini almayı düşünüyorum. Detaylı incelemelere falan baktım ama hala hiçbir fikrim yok. PS4 özel oyunlarını çok seviyorum ama PS4 oyunları çok pahalı. Xbox tarafında ise oyunlar daha ucuz ama Xbox'a özel oyun varmı onu bilmiyorum. Eğer bu iki konsoldan herhangi birini kullandıysanız + ve - yönlerini belirtirseniz çok sevinirim.
Konsol kullanmadım ama oradan buradan aşinayız. Şahsen PS4 daha cazip.

dolunay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
dolunay gamming
youtube da videosu var x box one s BENCE daha iyi

Top Bottom