Neler Yeni

PS4 Pro + Series S veya ROG Ally?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
Rog Ally alasım var ama asıl amaç değer kaybetmemesi olduğu için PS5 de alabilirim. Çünkü seneye satarken Ally de alsam PS5 de alsam 15K etmesi gerek.
Hocam rog ally dedigim gibi kolay satilmaz. PS5 seneye GTA6 nin da ilk konsola cikacak olmasinin etkisiyle ps5 15k dan daha fazla eder. Zaten PS6 2026 gibi bekleniyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam rog ally dedigim gibi kolay satilmaz. PS5 seneye GTA6 nin da ilk konsola cikacak olmasinin etkisiyle ps5 15k dan daha fazla eder. Zaten PS6 2026 gibi bekleniyor
PS5 alsam ama eskimesin diye genelde PS4ü kullanmaya devam etsem nasıl olur çok bir kaybım olur mu? Sadece PS5 de oynananları gene PS5 den açarım. Maksat sıfır cihaz niyetine diyip daha pahalı satmak.

ps4 pro varken series s almanın el konsolunun falan mantığı yok. x box patladı kimse zırlamasın. x box oyunları ps'ye geliyor. ps kzandı açık ara zaten en iyisiydi de neyse :D
Dünya PlayStation oyunlarından ibaret mi 😀neden PlayStation da 1000 tl olan oyun xboxta 100-200 arası iken PlayStation alayım ki😀 gören de sanacak millet xboxu özel oyun için alıyor şu forumda neden bu kadar xbox düşmanlığı yapan varlıklar var anlamıyorum

Lian_GR

80+
Dünya PlayStation oyunlarından ibaret mi 😀neden PlayStation da 1000 TL olan oyun xboxta 100-200 arası iken PlayStation alayım ki😀 gören de sanacak millet xboxu özel oyun için alıyor şu forumda neden bu kadar xbox düşmanlığı yapan varlıklar var anlamıyorum
x box düşmanı değilim x box'u aksine severim. ama ps'nin de önüne koymam. ayrıca saydığın kadar ps'de de oyun var ucuz olup da x box da pahalı olan ? yalan mı söylüyorum ? daha az önce 8 bin liraya toplu oyun aldım 2 saattir mağaza sepeti diziyorum yalansa yalan de.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,552
İsim
MehmedVII
Kolay satmak önemli benim için. ROG Ally nasıl satış olarak? Alsam satışı kolay olur mu? Normalde Switch alacaktım ama ona da oyun alamam diye mantıklı gelmedi.
Rog ally piyasa bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,131
Üyeler
155,211
Son üye
batbat16
Top Bottom