Neler Yeni

PS4 Pro'yu satmalı mıyım

asko56

80+ Bronze
Öyle bir satıyor ki hem de. 2 sene önce satmıştım PS3ü, aynı gün satıldı cihaz 😀
wallahi ben almam alan ne yapıyor acaba oyun da yokki ps3 de herhalde pes 2013 açtıgı için alıyorlardır büyük ihtimal

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Yusuf Kaplan
Öyle bir satıyor ki hem de. 2 sene önce satmıştım PS3ü, aynı gün onlarca kişi yazdı ve satıldı cihaz 😀
ben de kardesıme almıstım. nostaljı olsun dıye alan olur. pcde de ps oyunları cıkıyo. ps5 e ozel oyun cok az ama satılıyor. nasıl pc pıyasası varsa daha buyuk sekılde ps pıyasası var. ozellıkle yurtdısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

wallahi ben almam alan ne yapıyor acaba oyun da yokki ps3 de herhalde pes 2013 açtıgı için alıyorlardır büyük ihtimal
uncharted oynamıstım. kardesım bırcok guzel oyun oynadı. var pıyasası. ben ıphone almıyorum ama satıyor. ksııye gore degıl pıyasaya gore davranılmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Kalyoncu
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım,Donanım,Playstation
ps3 ün degeri artıyor ama satıyormu kim 2006 dan kalma alete para yatırı neredeyse düzgün bir pc ile çogu ps3 oyunu emu yardımı ile oynuyorsun zaten
ps3 piyasası hayla aktif ve hızlı dediğin gibi pc den oynansa bile hayla al satı hızlı olan aktif bir cihaz

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ertuğrul Bolat
PS6 çıkınca PS3,şimdiki PS2 gibi olacak,çok ucuzlar.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet Birkan Elmas
fiyat falan dusmez. Ulkede hıcbır seyın fıyatı kolay kolay duzmez. o yuzden hızlı cıkartmak ıcın ucuza salma. ederıne sat ustune para ekle ps5 pro al. cıkana kadar da paranı degerlendır bır yerde.
usta fiyata uygun çok iyi ekran kartı buldum, o yüzden biraz ucuza sattım ama hiç pişman değilim.

Top Bottom