Neler Yeni

Ps4 slim 500gb 2024 sıfır alınır mı?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm
Merhaba 40 bin liraya bir kaç ay önce bilgisayar parçaları aldım şuan toplayamadım sıkılıyorum ps4 slim almaya karar verdim sıfır bilkom garantili 12 bin liraya alacağım belli bir kaç oyunum var benim toplayana kadar oynarım ne dersiniz alayım mi özel oyunlar ve multiplayer oyunlarda oynarım.

Starlex

80+ Bronze
Merhaba 40 bin liraya bir kaç ay önce bilgisayar parçaları aldım şuan toplayamadım sıkılıyorum ps4 slim almaya karar verdim sıfır bilkom garantili 12 bin liraya alacağım belli bir kaç oyunum var benim toplayana kadar oynarım ne dersiniz alayım mi özel oyunlar ve multiplayer oyunlarda oynarım.
Fiyatı 2. Elde makul bu aralar ve alınabilir durumda, bence alınır

Starlex

80+ Bronze

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam xbox series s alınır biraz daha ekleyip
Hocam ileride satma konusu olursa ps4 slim daha mantıklı ayrıca özel oyunlarda oynamak istediğimden kaynaklı ps4 almak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

12bine çıkınca üzerine 2-3ekleyip ikinci el ps5 almak çok daha mantıklı. Ama yine de sizin tercihiniz
Sıfır ürün almak isterim

baygamer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bayber
Hocam ileride satma konusu olursa ps4 slim daha mantıklı ayrıca özel oyunlarda oynamak istediğimden kaynaklı ps4 almak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır ürün almak isterim
Tabi o konuda eski oyunlar önceliğinizse onu almalısınız

asko56

80+ Silver
pahalı 12 bin tl sıfır da olsa ps4 e verilmez git en azından 2.elde ps4 pro al en azından ps4 pro da oyunlar 4k adam gibi oynarsın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,202
İsim
uwu
14/15 e ye yd gelmiş ps5 al

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm
Top Bottom