Neler Yeni

ps4 slim alıcam fiyat iyi mi 2 el

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
Ps4 slim alıcam galiba fiyat 6500 çizik falan yok diyor 3 yıldır varmış sadece fifa oynamış fiyat
2 kol + ps4 slim 500 gb = 6500
Benim butcem 6000 veya 5500 tl arası bu adamı nası ikna edip alabilirim yada almayım mi ps4 slim

Yasin Çınar

80+ Bronze
fiyat gayet iyi uyguna bulmuşsun bence çok zorlama direk al yoksa kaparlar bunu birkaç güne (hatta bugün bile olabilir.)

Yasin Çınar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci el 200-300 e birsürü güzel kutulu oyun var onlardan alabilirsin. (Uncharted 4 tavsiye ederim türkçe dublajlı)
anladım bide bende 7.1 titreşimli kulaklık var monster pusat lite 7.1 rgb titreşimli diye geçiyor taksam çalışır mı bide netflix yotube Spotify girer mi 2 3 oyun alırım bide onları kullanmayı düşünüyorum

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
ozan başaran
Ps4 slim alıcam galiba fiyat 6500 çizik falan yok diyor 3 yıldır varmış sadece fifa oynamış fiyat
2 kol + ps4 slim 500 gb = 6500
Benim butcem 6000 veya 5500 TL arası bu adamı nası ikna edip alabilirim yada almayım mi ps4 slim
direk al oyunu ikinci elden çözersin bir şekilde. ama konsolu eline al iyice incele. kötü olsa bile bu fiyata gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
hocam cihaz bu eleman vidyo attı temiz gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

vidyo bu https://streamable.com/qdrqhd

bide ps4 altındaki şey varya onuda hediye olarak verecekmiş

Son düzenleme:

Yasin Çınar

80+ Bronze
anladım bide bende 7.1 titreşimli kulaklık var monster pusat lite 7.1 rgb titreşimli diye geçiyor taksam çalışır mı bide netflix yotube Spotify girer mi 2 3 oyun alırım bide onları kullanmayı düşünüyorum
Çalışır ses verir fakat tüm özellikleri çalışır mı bilmem onu PS4 koluna takıyorsun kablosu kalınsa ekstra yük yapar oyun deneyimini kötü etkiler bence yanında bir de kulakiçi kablolu kulaklık al (jbl c100sı var memnunum)

hocam cihaz bu eleman vidyo attı temiz gibi

vidyo bu https://streamable.com/qdrqhd

bide ps4 altındaki şey varya onuda hediye olarak verecekmiş
Videoda gösterildiği gibi kollardan birinin joystiğinde tutunmayı arttıran silikon gitmiş yazın sıcak havada oyun deneyimini baya kötü etkiler fakat internette satan vardır belki. O hediye verdiği şey çok işine yarar hatta şimdi yaz geliyor PS4 slim ısınan bir cihaz %90 bunu da alman gerekecekti ek masraftan kurtulmuş oldun bir yana. Bir de cihazı alırken arkasında siyah etiket olacak o etiket sökülmüşse cihazın içi açılmış yani tamir görmüş demektir varsa sıkıntı yok. Satıcıdan fotoğrafını isteyebilirsin. Onun dışında cihazı alırken test etme imkanın olursa güzel olur kollarda drift sorunu var mı ya da oyunlar kasıyor mu cihaz wifi ye bağlanıyor mu vs.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
Çalışır ses verir fakat tüm özellikleri çalışır mı bilmem onu PS4 koluna takıyorsun kablosu kalınsa ekstra yük yapar oyun deneyimini kötü etkiler bence yanında bir de kulakiçi kablolu kulaklık al (jbl c100sı var memnunum)

Videoda gösterildiği gibi kollardan birinin joystiğinde tutunmayı arttıran silikon gitmiş yazın sıcak havada oyun deneyimini baya kötü etkiler fakat internette satan vardır belki. O hediye verdiği şey çok işine yarar hatta şimdi yaz geliyor PS4 slim ısınan bir cihaz %90 bunu da alman gerekecekti ek masraftan kurtulmuş oldun bir yana. Bir de cihazı alırken arkasında siyah etiket olacak o etiket sökülmüşse cihazın içi açılmış yani tamir görmüş demektir varsa sıkıntı yok. Satıcıdan fotoğrafını isteyebilirsin. Onun dışında cihazı alırken test etme imkanın olursa güzel olur kollarda drift sorunu var mı ya da oyunlar kasıyor mu cihaz wifi ye bağlanıyor mu vs.
jbl tune 570 bt var Bluetooth özellikli ps4 bağlanır mi buna adamla konuştum 6500 e başladık 13 hazirhan gibi alıcam ilandan kaldırmış

Drift derken hocam nası

Yasin Çınar

80+ Bronze
jbl tune 570 bt var Bluetooth özellikli ps4 bağlanır mi buna adamla konuştum 6500 e başladık 13 hazirhan gibi alıcam ilandan kaldırmış

Drift derken hocam nası
dualshock 4 lerde olan meşhur sorun bende tam ayrıntısını bilmiyorum ama yaptırması pahalı. Bu arada 13 hazirana kadar hiçbir satıcı sizin almanızı beklemez adam çoktan satar o ürünü hele ki ucuza bulmuşsanız o günün akşamına bile satabilir alacağınız zaman yazmak daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Efe
dualshock 4 lerde olan meşhur sorun bende tam ayrıntısını bilmiyorum ama yaptırması pahalı. Bu arada 13 hazirana kadar hiçbir satıcı sizin almanızı beklemez adam çoktan satar o ürünü hele ki ucuza bulmuşsanız o günün akşamına bile satabilir alacağınız zaman yazmak daha iyi olur
oyun olarak fortnite oynamayı düşünüyorum ama paralı diyorlar oyunlar hakkında yeni konu mu açayım bundan mı devam etmeliyim

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Ali
PlayStation kullanırken o meşhur drift sorunu ile karşılaştım. Kol ile herhangi bir yöne basmama rağmen basıyormuşum gibi hareket ediyordu. Bunun tamiri 300-500 lira (1 yıl önce aldığım fiyattı) tutuyordu. Fifa oynarken atıyorum ben yukarı giderken bir anda aşağı veya farklı yöne gidiyordu. Bütün oyun deneyimi rezil oluyordu. Bazen hiç yapmıyor bazen bir başlayınca durmuyordu. O sebeple almadan önce en azından 1 saat açın oyun oynayın.

Yasin Çınar

80+ Bronze
oyun olarak fortnite oynamayı düşünüyorum ama paralı diyorlar oyunlar hakkında yeni konu mu açayım bundan mı devam etmeliyim
Ben ücretsiz diye biliyorum ama ücretli yapmış olabilirler (ps plus) Sadece fortnite oynarsan canın sıkılır ayrıca PS4 slim akıcı oynatmıyor fortnite'ı. Bi 1000 TL oyunlara bütçe ayır oyun al (kutulu olsun) sonrasında oyunu oynadıktan sonra takaslayıp birsürü oyun oynayabilirsin. Ya da ps plus alabilirsin oyun kütüphanesinden birsürü oyuna erişebiliyorsun fakat o biraz pahalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,081
Üyeler
146,635
Son üye
marvsqs
Top Bottom