Neler Yeni

Ps5 buldum ama ilk defa konsol alacağım Yardım

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
(Sondaki noktayı silip girin linke. Dolap linkini direkt yapıştırıca açılmıyor galiba anlamadım)
Ürün bu. Fiyatı uygun galiba. Bilmiyorum tam. Bilen birisi al/alma tarzı bilgi verirse sevinirim. Gta6 çıkınca da oynatır mı? Ve son sorum üyelik sistemi oluyor mu bunda? Mesela game pass gibi aylık x TL ode her oyunu oyna tarzı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
şey linke gidemedim maalesef hangi konsol bu acaba

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linki kontrol edeceğim. Dolap olduğu için ve telefondan copy Paste yaptığım için olabilir. Fotoğraflarını atayım paylaşılan ürünün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2024-04-28-01-41-11-488_com.dolap.android.jpg
Screenshot_2024-04-28-01-41-14-758_com.dolap.android.jpg
Screenshot_2024-04-28-01-41-16-677_com.dolap.android.jpg
Screenshot_2024-04-28-01-41-20-728_com.dolap.android.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
aslında fiyatı iyi gibi bir sorun yoksa alabilirsin yanında 2 kol vermesi iyi bir şey bence bide xboxta gamepass playstationda playstation plus olarak geçiyor ondada belirli oyunları oynayabiliyorsun diye biliyorum ben olsam xbox series x alırım o fiyata varmı bilmiyorum tabi alırken kutusuyla faturasıyla birlikte verirse daha iyi olur gayet temiz görünüyor sorun gözükmüyor burdan bakılınca

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
aslında fiyatı iyi gibi bir sorun yoksa alabilirsin yanında 2 kol vermesi iyi bir şey bence bide xboxta gamepass playstationda playstation plus olarak geçiyor ondada belirli oyunları oynayabiliyorsun diye biliyorum ben olsam xbox series x alırım o fiyata varmı bilmiyorum tabi alırken kutusuyla faturasıyla birlikte verirse daha iyi olur
Kfg sordum cevap bekliyorum hocam. Xbox fiyatlarına bakmadım. Doğrusu bu piyasayı hiç bilmiyorum. Hangi konsol iyi veya bu daha iyi vs diye. Hep ps5 görüp duyduğumuz için daha iyi algısı oluşuyor. Fiyatı da uygun gördüm sorayım dedim. Xbox a da bakacağım teşekkürler.
Edit: Açıklamada kutu fatura var yazıyormuş:D. Extra olarak garanti 4 ay varmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
o zaman kaçırma derim playstationun oyunları çok iyi ama xboxun oyun hizmeti çok iyi 160 liraya netflix gibi aylık istediğin oyunu oynuyorsun ben olsam xbox series x alır xbox game pass le bütün oyunları oynarım ama playstationun oyunları çok iyi ps5 dende çok zevk alıcaksın yani tahmin ediyorum bütün oyunları açar yani

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
kadir
Dostum yanlış anlama da çift kol 7k ediyor zaten, muhtemelen dolandırıcı. TR piyasası 16-17k bu cihazın. Yazdığı fiyata temiz ps4 500lük zor bulursun.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
o zaman kaçırma derim playstationun oyunları çok iyi ama xboxun oyun hizmeti çok iyi 160 liraya netflix gibi aylık istediğin oyunu oynuyorsun ben olsam xbox series x alır xbox game pass le bütün oyunları oynarım ama playstationun oyunları çok iyi ps5 dende çok zevk alıcaksın yani tahmin ediyorum
Yarın sabah net karar veririm. Ama şuan ps5 alayım diyorum. Begenmezsem satar xbox denerim. 8-10 bandina Xbox çok var ama ps5 15 falan gidiyor. Çift kol birde. Zaten kolun tanesi 2.5k sıfırı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum yanlış anlama da çift kol 7k ediyor zaten, muhtemelen dolandırıcı. TR piyasası 16-17k bu cihazın.
Evet ve bu yüzden konu açtım. Ben de fiyatın çok ucuz olduğunu düşünüyorum. Nasıl anlaşılır dolandırıcı olduğu hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
Yarın sabah net karar veririm. Ama şuan ps5 alayım diyorum. Begenmezsem satar xbox denerim. 8-10 bandina Xbox çok var ama ps5 15 falan gidiyor. Çift kol birde. Zaten kolun tanesi 2.5k sıfırı
yinede bir kontrol et cihazı gör öyle al derim ben bir çok 2.el ürün alırken şeyler yaşadım anlaşıp başka birine satanlarmı dersin teklifi beğenmeyip küfür yemekmi dersin en iyisi cihazı görmeye git sıkıntı varmı diye bak kollar çalışıyormu şarj oluyormu konsolun kozmetik tarafına bak bir sıkıntı varmı kurcalaya yani hemen alıyim deme

VenneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ebubekir ünlü
Hocam ürün saibeliyim diye bağırıyor. Kesinlikle bir sakatlık var. Geçenlerde series s xbox sattım 8 bine. Bu fiyatta ps5 imkansız, birde çift kol. Ayrıca şişko kasalarda 1tb hafıza bulunmuyor. 825gb . Yurt dışı ürünü olsa dahi bu fiyata imkansız. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berk
Ps5 sahibiyim. Kodlar var cihazların arkasında, sonyden garanti sorgulayabilirsin. Ürün çok ucuz, normal değil.

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
9k ya 2 kollu 1 tb ps5 :ROFLMAO: aman almayın derim
resimlerdeki kollarda farklı :)

Top Bottom