Neler Yeni

Ps5 buldum ama ilk defa konsol alacağım Yardım

Kadirq71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir
Kral bunlar dolandırıcı olma olasılığı çok yüksek çünkü geçenlerde bir yakınım kahve makinesi alacaktı komisyan az keser diye sahibinden üzerinden almanı istiyorlar sonra sarı siteyi atıyorlar ama dolandırıcı site şeklinde bire bir kopyalamışlar al diyince para gidiyor dikkatli ol

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Çok ucuz ve çift kol dolandırıcı olduğunu düşünüyorum riskli iş

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ulaş Gökçe
(Sondaki noktayı silip girin linke. Dolap linkini direkt yapıştırıca açılmıyor galiba anlamadım)
Ürün bu. Fiyatı uygun galiba. Bilmiyorum tam. Bilen birisi al/alma tarzı bilgi verirse sevinirim. Gta6 çıkınca da oynatır mı? Ve son sorum üyelik sistemi oluyor mu bunda? Mesela game pass gibi aylık x TL ode her oyunu oyna tarzı.
Plus üyeliği oluyor dostum o şekilde oynayabilirsin. Ama bu ürün dolandırıcı tabii ki.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Hocam dolandırıcı olabilir. Kimsenin hakkına girmek istemem ama 15 k piyasası olan cihazı kimse 9 k ya vermz

Özkan06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan
Hırsız. Bir şekilde telefon numarasını veriyor veya alıyor. Trendyol, sahibinden gibi sitelerin ana ekranına benzer sayfa yapmış onun linkini atıyor. Eğer bilgileri girip hesabına para yollarsanız geçmiş olsun

Yani uygulama üzerinden aldırmıyor. Link atacak %100

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
Hırsız. Bir şekilde telefon numarasını veriyor veya alıyor. Trendyol, sahibinden gibi sitelerin ana ekranına benzer sayfa yapmış onun linkini atıyor. Eğer bilgileri girip hesabına para yollarsanız geçmiş olsun

Yani uygulama üzerinden aldırmıyor. Link atacak %100
Hocam dolandırıcı olabilir. Kimsenin hakkına girmek istemem ama 15 k piyasası olan cihazı kimse 9 k ya vermz
Plus üyeliği oluyor dostum o şekilde oynayabilirsin. Ama bu ürün dolandırıcı tabii ki.
Çok ucuz ve çift kol dolandırıcı olduğunu düşünüyorum riskli iş
Kolsuz ps5 dijital. 14k kol ile 16k alınır mı sizce? Yüzyüze. Nelere dikkat edeyim al derseniz üründe?

Top Bottom