Neler Yeni

🔥İndirim Ps5 dualshock 1349 TL mağazada mor pembe ve mavi

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Güzel fiyat ps5 koluna diyecek bir şey yok zaten

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,286
İsim
Kadir
yav su god of war edition olanını bir türlü yakalayamadım ya fiyatlar guzel birileri al sat değil karaborsacılık yapıyor bu oyun kollarında firmaların ellerinde anında bitiyor...

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Güzel fiyat ps5 koluna diyecek bir şey yok zaten
Yakın zamanda monster pusat clutch aldım hepsiburada indirimlerinden 640tl ye hala indirimdeyse bütçesi az olanlar düşünebilir kalitesini beğendim

smhztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Semih ÖZTÜRK
Teşekkürler hocam , inşallah karaborsacılardan önce ihtiyaç sahipleri ulaşsın 🙃

D700

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan ARSLAN
bilgisayda kullanmaya ps5 kolu mu tavsiye edersiniz yoksa xbox mı. amazonda xbox kollarını takip ediyorum ama bununda fiyatı uygun geldi. tavsiyeniz nedir

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayda kullanmaya ps5 kolu mu tavsiye edersiniz yoksa xbox mı. amazonda xbox kollarını takip ediyorum ama bununda fiyatı uygun geldi. tavsiyeniz nedir
Ps5 dualshock tabikide, steam de dsx uyhulaması var, bazı oyunlarda fh5 gta v vs. Adaptif Tetikte çalışıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: D700

D700

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan ARSLAN
Ps5 dualshock tabikide, steam de dsx uyhulaması var, bazı oyunlarda fh5 gta v vs. Adaptif Tetikte çalışıyor
maalesef alamayacağım internet stok yok yakındada mağaza yok artık başka kampanyaya

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Gow spiderman gibi sony oyunlarını aynı ps5deki gibi dualsense'in özellikleri kullanabiliyor muyuz? Bende xbox kolu var ama dualsensin özellikleri çok daha iyi gibi duruyor

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,286
İsim
Kadir
bir kere satışa sunuldu ztn :D daha da geleceğini sanmam.
Yok hocam bir kere değil vatan ile görüştüm 3-4 kez stok gelmiş bir kez iyi diğerleri tek tükmüş ara ara geçen gün kara borsacıların (bunlar alsatçı değil bildiğiniz kara borsacı) konuşması da yayınlandı başka bir forumda :D adamlar bot yazmışlar vatana mediamarkta vs gelen stoğu çekiyorlar sadece gow özelinde değil ama 3-4 kez gelen gow

• Beğen

Silinsin

80+ Silver
Yok hocam bir kere değil vatan ile görüştüm 3-4 kez stok gelmiş bir kez iyi diğerleri tek tükmüş ara ara geçen gün kara borsacıların (bunlar alsatçı değil bildiğiniz kara borsacı) konuşması da yayınlandı başka bir forumda :D adamlar bot yazmışlar vatana mediamarkta vs gelen stoğu çekiyorlar sadece gow özelinde değil ama 3-4 kez gelen gow
ben baya takip ettim bir kere bile düştüğünü görmedim vatanda bir tek ilk ön sipariş olayı oldu büyük ihtimalle kim diyor mağazaya geldi diye sanmam. Online da geçmiş stoğu göremiyordur büyük ihtimalle.

Mediamarkt birkaç mağazada stok kalmış. Müşteri hizmetlerini arayıp ayırtın. Ankara'da arkadaş yarım saat mağazada sorgunun ardından zor almış. Vatan ve Beko'da stok göründüğü halde arayınca yok cevabı aldık. 1299'a Mediamarkt'tan club indirimi ile aldı nihayet arkadaşım.

• Beğen
Top Bottom