Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PS5 Slim 1TB Oyun Konsolu 25,599TL🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Tugra
Ben şuan Gürcistan dayım ama alsam mı almasammı kararsız kaldım ya , 1539 lari fiyatı %11 de tax free si var
Tax free yerine sabah saat (onların saati ile) 10 dan önce gitme personel yok bide orda digital sürümü 1330 larimi neydi bide tax free alınca 1200 e geliyodu sanırm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gürcistan fiyatlarına bu siteden alabirlsiniz xboxu bu sitenin dükkanından aldım

Checkmate

80+ Silver
Bende aynı şekil, Kasım gibi yurtdışından almıştım. Ancak sony delirtti beni, dualsense kolda stick drift başladı ve neymiş efendim 2024 yılından itibaren yurtdışı ürünlerde eurasia geçerli değilmiş Türkiye'de. Diyorum ben satın aldığımda geçerliydi eski kullanıcılara destek sunmak zorundasınız, yardımcı olamayız efennim diyor. Şaka gibi cidden... Tamire vermek istemiyorum çünkü 1000-1500Tl tamir ücreti isteyecekler ve ileride tekrar bozulacak, kolun sıfır fiyatı zaten 2500tl.
Yurdışına giden birisi varsa ona verirsin o da garantiye verir ancak o şekilde olur.
Ben şuan Gürcistan dayım ama alsam mı almasammı kararsız kaldım ya , 1539 lari fiyatı %11 de tax free si var
series s al daha mantıklı bence hem oyun fiyatları ucuz hem cihaz ucuz.

Bende güya psp alacaktım 2000tl olmuş ag yurtdışına gidecek akrabama söyleyeyim o alsın bari.

COMMANDERR

80+ Bronze
Tax free yerine sabah saat (onların saati ile) 10 dan önce gitme personel yok bide orda digital sürümü 1330 larimi neydi bide tax free alınca 1200 e geliyodu sanırm

Gürcistan fiyatlarına bu siteden alabirlsiniz xboxu bu sitenin dükkanından aldım
Ben tiflisdeyim hocam kapıdan geçmiyorum havaalanından döncem orda sıkıntı olmuyor. Aynen digital 150 yada 200 lari ucuzdu.

Afur

80+
Valla beyler, ucuza bulduğunuz an yapıştırın gelsin, ben öyle yaptım. 17900'den ithalatçı garantili 12 ay taksitle aldım keyfim gıcır :ROFLMAO:
Bu cihazlar kolay bozulan cihazlar değil zaten. Bozulsa da 2 yıldan sonra bozulur, üretim hatası bir şeyi yoksa eğer.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Turhan Işık
Ps5 pro kasımda duyurulur. Artık ps5 almanın pek esprisi yok. Parayı altına yatırın bekleyin.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Steam hesabını biraz zor dizersin bence artık.
Aile hesabı ile birlikte(birkaç gün çalılarak istediğin her oyunu kütüohanene ekleyebilirsin) Asgari alan biri, 1 günlük parasıyla Rdr2 alabiliyor. Herkes için geçerli değil tabii ki. Ama o kadar da zor değil bence.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Valla beyler, ucuza bulduğunuz an yapıştırın gelsin, ben öyle yaptım. 17900'den ithalatçı garantili 12 ay taksitle aldım keyfim gıcır :ROFLMAO:
Bu cihazlar kolay bozulan cihazlar değil zaten. Bozulsa da 2 yıldan sonra bozulur, üretim hatası bir şeyi yoksa eğer.

Satıcı sağlam olduktan sonra ithalatçı garantili almak sıkıntı değil. Şu fiyata PS5 + 2 TB M2 SSD alınır.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Aile hesabı ile birlikte(birkaç gün çalılarak istediğin her oyunu kütüohanene ekleyebilirsin) Asgari alan biri, 1 günlük parasıyla Rdr2 alabiliyor. Herkes için geçerli değil tabii ki. Ama o kadar da zor değil bence.
Benlik sorun yok da az bir fiyatla dizmek zor şu an türkiyede ki biri için.

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
İthal ürün alın bence. Fiyat farkına değmez. 18.000’e aldım 1 ay önce. Daha ucuzlarıda var

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Ucuz olmasının bşr sebebi var da ucuz
Fiyat farkına değmez diyorum okuma yazman varsa

hesap şekline bak :LOL:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,875
Üyeler
153,137
Son üye
thesecondar
Top Bottom