Neler Yeni

Psudan gelen ses sorunu.

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Arda Teksin
Psudan ses geliyor zzzz gibi rastgele zaman döngüsüyle oluyor mesela 5 saniye oluyor sonra olmuyor fakat 2 saniye sonra geri başlıyor nedeni nedir?

Can...

80+ Platinum

Livaković

80+ Silver
Psudan ses geliyor zzzz gibi rastgele zaman döngüsüyle oluyor mesela 5 saniye oluyor sonra olmuyor fakat 2 saniye sonra geri başlıyor nedeni nedir?
bence biraz takıntı yapmışsınız o ses herzaman geliyordur cw diyoruz bu duruma çalışma sesidir bir problem yok

Can...

80+ Platinum
PC 1 haftalık hocam bende öyle düşünüyorum fakat emin olamiyorum ama ses psudan geliyor furmark testlerini yaptım
yüke girince mi yapıyor ona bakar mısın emin ol önemli parça çünkü

Livaković

80+ Silver
PC 1 haftalık hocam bende öyle düşünüyorum fakat emin olamiyorum ama ses psudan geliyor furmark testlerini yaptım
Yeni ürün olunca insan ister istemez takıyor bende yeni pc aldım kargoda benim ekran kartındada cw çıkacak eminim 100de 100 ama çıkmaz inşallah diyelim dediğim gibi sesin yüksekliği önemli rol oynuyor az ses geliyorsa kullanın yüksek geliyorsa işlem yapılıyor

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
hocam coil whine muhtemelen performansa vs herhangi bir etkisi olmaz sadece ses çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni ürün olunca insan ister istemez takıyor bende yeni pc aldım kargoda benim ekran kartındada cw çıkacak eminim 100de 100 ama çıkmaz inşallah diyelim dediğim gibi sesin yüksekliği önemli rol oynuyor az ses geliyorsa kullanın yüksek geliyorsa işlem yapılıyor
hocam ekran kartı ne aldıgınız sistemin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,383
Üyeler
158,089
Son üye
ribertokerim
Top Bottom