Neler Yeni

Yardım PUBG Mobile güvenli kontrolü başarısız oldu hatası

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Evren AYDIN
Neden ki acaba oyun hesabin çalindiğınımı düşündü
Mal gibi güvenlik önlemi koyuyorlar hesabımı alamıyorum ya böyle bir şey olabilir mi talep attım 1 hafta olacak daha inceleniyor.Telefon numarası ekleyip bir mail değişikliği yapamadım bu kadarmi zor olur ya

ucevahir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Bu problemin gün ile alakası yok , anladığım kadarıyla Ortadoğu bölgesinde oluşturulmuş hesaplarda çıkıyor genelde bu problem . Buradan da yazabilirim ama yanlış bir şey yapmaniz durumunda 60ila 180gün hiçbir şekilde hesaba müdahale edemeyebilirsiniz. Uygulamalı olarak anlatmam daha doğru olacaktır .

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Evren AYDIN
Bu problemin gün ile alakası yok , anladığım kadarıyla Ortadoğu bölgesinde oluşturulmuş hesaplarda çıkıyor genelde bu problem . Buradan da yazabilirim ama yanlış bir şey yapmaniz durumunda 60ila 180gün hiçbir şekilde hesaba müdahale edemeyebilirsiniz. Uygulamalı olarak anlatmam daha doğru olacaktır .
Gerçekten çözümü biliyorsanız resimli detaylı anlatım bir konu hazırlaya bilirseniz bence çok daha yararlı olur

ucevahir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Gerçekten çözümü biliyorsanız resimli detaylı anlatım bir konu hazırlaya bilirseniz bence çok daha yararlı olur
Beni siz mi eklediniz hocam oyundan ? Çözümü biliyorum emin olabilirsiniz, kendi hesabımda 1 aydır vardı bu problem.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Evren AYDIN
Beni siz mi eklediniz hocam oyundan ? Çözümü biliyorum emin olabilirsiniz, kendi hesabımda 1 aydır vardı bu problem.
Yok ben eklemedim henüz hesap ban yedi onu actirabilirsem eklerin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cumali
Abi oyunda sana istek attım iki hesaptanda attım sana istek king buny ile c4s ares bu iki hesabı ekle anlat bana musait olduğun bi gün yada burada da anlat oyundada bana uygulamalı olarak anlat lütfen bi yardımcı olabilirmisin abi.

ucevahir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Abi oyunda sana istek attım iki hesaptanda attım sana istek king buny ile c4s ares bu iki hesabı ekle anlat bana musait olduğun bi gün yada burada da anlat oyundada bana uygulamalı olarak anlat lütfen bi yardımcı olabilirmisin abi.
Tabi , online gördüğünde oda kur hemen hallederiz kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cumali
Arkadaşlar bu problem olan varsa oyundan eklesin bende yardımcı olurum eklerken yazın yalnız yardımcı olucaktın diye
İd. 51733276557

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cumali
Arkadaşlar yöntemi kapatmışlar artık olmuyor bi arkadaş denedi olmadı

Top Bottom