Neler Yeni

Pusat Ekran Temizleme Seti Yeniden 99₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Süleyman Aydın
yukarılarda bir arkadaş MacBook da kullanmış ve koruyucu katmanı erittiğini iddia etmiş tedirgin oldum. sakıncası olur mudur acaba yine Mac için kullanacağım
Bende m1 air var. Bunu değil ama benzer başka ürünü 1 kez kullandım. Açıkçası Mac ekranı için iyi değil. Ekrana kimyasal bulamış gibi oldu :).

Mac için temizleme bezi aldım onunla hohlayarak temizledim :). Ucuz bezlerde iş görüyor.

Kısacası mac için önermem. Bez daha mantıklı

• Beğen
Reaksiyonlar: Ukta

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
yunusemre

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
eyyüb

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
yunusemre

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Alperen Çelebi
Bende m1 air var. Bunu değil ama benzer başka ürünü 1 kez kullandım. Açıkçası Mac ekranı için iyi değil. Ekrana kimyasal bulamış gibi oldu :).

Mac için temizleme bezi aldım onunla hohlayarak temizledim :). Ucuz bezlerde iş görüyor.

Kısacası mac için önermem. Bez daha mantıklı
o zaman masaüstü bilgisayarımda kullanayım. biraz fazla tozlanıyor . bilgi için çok teşekkürler

Mert

80+ Silver
Hafif nemli bez kadar iyi bir temizleyici yok, boşuna para harcamayın.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Hafif nemli bez kadar iyi bir temizleyici yok, boşuna para harcamayın.
Nemli bez iz bırakıyor ekranda. Ayrıca tozlanmayı geciktirme gibi bir durumu da yok. Bunu kullanmaya başladığımdan beri ne iz kalıyor ne de çabuk tozlanıyor ekran. Gözlüğümü bile bununla temizliyorum. Tertemiz iş.

Mert

80+ Silver
Nemli bez iz bırakıyor ekranda. Ayrıca tozlanmayı geciktirme gibi bir durumu da yok. Bunu kullanmaya başladığımdan beri ne iz kalıyor ne de çabuk tozlanıyor ekran. Gözlüğümü bile bununla temizliyorum. Tertemiz iş.
O yüzden hafif nemli olarak belirtiyorum, hemen ardından da kuru bezle geçilirse daha da iyi. Ekranın tozlanması zaten bir sorun değil, dik bir yapıda olduğu için çok minimal toz kalıyor. Hatta şu an yatağımın yanındaki monitörümü kontrol ettiğimde dahi ekranda toz göremiyorum, en son ne zaman sildiğimi bile hatırlamıyorum.

Top Bottom