Neler Yeni

R5 2600 işlemci ısınıyor

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Mehmet
R5 2600 normalde öyle fazla ısınan bir işlemci değil mağlum havalar çok sıcak odam da bayağı bir sıcak işlemci boşta min 55 az önce witcher 3 oynadım Max 91 gördü witcher mı çok ısıtıyor yoksa havalar mı (termal macun mx-4) (stok fan)

Wheleader

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan Yılmaz
R5 2600 normalde öyle fazla ısınan bir işlemci değil mağlum havalar çok sıcak odam da bayağı bir sıcak işlemci boşta min 55 az önce witcher 3 oynadım Max 91 gördü witcher mı çok ısıtıyor yoksa havalar mı (termal macun mx-4) (stok fan)
hava sıcaklığı çok etkiler işlemciyi ekran kartını the witcher da malum güzel işlemci ekran kartı istiyen bir oyun belki işi sıvı soğutma ile dahada azaltabilirsiniz bu sıcak havalarda pekde çözüm yolu olmuyor maalesef.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hava sıcaklığı çok etkiler işlemciyi ekran kartını the witcher da malum güzel işlemci ekran kartı istiyen bir oyun belki işi sıvı soğutma ile dahada azaltabilirsiniz bu sıcak havalarda pekde çözüm yolu olmuyor maalesef.
Witcher'da ne ağır oyunmuş rdr2 ghost of tshushima falan da oynuyorum onlar bu kadar yormuyor

Bünyamina

80+ Gold
O macun ve stok fan ile yine 91 fazla bence. Demek diğer bir sürü etken de bu işin içine dahil.

José Mourinho

80+ Silver
Hocam bi sanayi tipi vantilatör alın. Bilgisayara doğru tutun. Baya rahatlatıyo sistemi. Bu arada aynı işlemciyi kullanıyoruz witcher da max 80 derece görüyo benimki. Bide stok fan ile.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bi sanayi tipi vantilatör alın. Bilgisayara doğru tutun. Baya rahatlatıyo sistemi. Bu arada aynı işlemciyi kullanıyoruz witcher da max 80 derece görüyo benimki. Bide stok fan ile.
Hocam ben bir yarın macununu yenileyeyim birde vantilatör getireyim öyle bir bakayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,432
Üyeler
146,482
Son üye
xpaw
Top Bottom