Neler Yeni

R5 2600x ile RX 5600 XT darboğaz yapıyor

yusuf754

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf AŞUT
8+8 yaparsanız FPS artar Rust için min. 16GB öneriliyor. Aynı ramden alın.
testlere baktığım zaman farklı oyunlarda single 8 gb ramle beraber gpu kullanımı %50 %60 oluyor. sanırım rami tamamlarsam düzelir dimi hocam

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
testlere baktığım zaman farklı oyunlarda single 8 gb ramle beraber gpu kullanımı %50 %60 oluyor. sanırım rami tamamlarsam düzelir dimi hocam
Ekran kartı kullanımıyla alakası olacağını düşünmüyorum. Rust'da FPS drop sorunu yaşıyorsanız ram dışında bu sorunu oluşturabilecek bir parça olduğunu düşünmiyorum. Tavsiyem elinizdeki ramin aynısından bir kere daha almanız.

yusuf754

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf AŞUT
Ekran kartı kullanımıyla alakası olacağını düşünmüyorum. Rust'da FPS drop sorunu yaşıyorsanız ram dışında bu sorunu oluşturabilecek bir parça olduğunu düşünmiyorum. Tavsiyem elinizdeki ramin aynısından bir kere daha almanız.
şu videoya bakabilir misiniz

yusuf754

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf AŞUT
FPS drop sorununun düzeleceğini düşünüyorum.
drop sıkıntım yok sadce fps düşüklüğü var cpu kullanımımda az yani darboğaz yok aslında 1 slot boş ramim var orayada 8 takarsam düzelir diye düşünüyorum

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
drop sıkıntım yok sadce fps düşüklüğü var cpu kullanımımda az yani darboğaz yok aslında 1 slot boş ramim var orayada 8 takarsam düzelir diye düşünüyorum
Rust yüksek ram isteyen bir oyun, 8gb ram ile düşük FPS almanız normal. Elinizdeki ramden 1 tane daha almanızı öneririm.

Top Bottom