Neler Yeni

R5 5600x için Soğutucu Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süleyman Şen
Arkadaşlar selam,

Yaklaşık 2 senedir silverstone pf240 kullanıyorum. Ancak 2 sene içerisinde 2 kere aynı sorunla karşılaştım. Geçtiğimiz eylül ayında pompada yaşanan arıza nedeniyle garantiden sıfır ürün ile değiştirildi. Geçtiğimiz hafta tekrardan aynı sorunu yaşamaya başladım ve artık sabredemeyecek duruma geldim diyebilirim. O yüzden yeni bir soğutucu almak istiyorum. Yaşadığım bu problemlerden dolayı sıvı soğutmaya ön yargılıyım şu an açıkçası. Farklı markalarda da bu şekilde pompa arızası oluyor okuduklarıma göre o yüzden hava soğutma almak önceliğim olacaktır. Oyunlarda 70 dereceyi geçmeyecek bir soğutucu arıyorum. Bütçe olarak sınırım yoktur. Yeter ki iyi soğutsun ve çok ses çıkarmasın. Amazon üzerinden noctua nh d15 alabilirim. Ancak 2 haftalık kargo süresi gözüküyor. Muadili sayılabilecek ürünleri önerebilir misiniz.

Eğer hava soğutma bulamazsam Arctic Liquid Freezer II - 360 alacağım. Ancak ona vereceğim fazladan para ile bilgisayarın diğer parçalarını geliştirebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Kasa: Lian Li 216
İşlemci: R5 5600x
Anakart: MSI x570 Tomahawk

Top Bottom