Neler Yeni

Radeon Software oyundayken açılmıyor.

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca
Arkadaşlar oyunda iken ALT+R tuşlarına basınca Radeon Software açılması lazım ama açılmıyor. Oyun ekranında kalıyor ancak mouse falan hareket ettiremiyorum. Tekrar ALT+R basınca oyuna geri dönüyorum.
Radeon Software'i sadece masaüstünde açabiliyorum. Bir anı kaydetmek istiyorum ancak sadece yeşil ekran olarak çıkıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Driver güncel.
1618475025855.png

Yeşil ekran:
1618475003814.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
TUNAHAN
Arkadaşlar oyunda iken ALT+R tuşlarına basınca Radeon Software açılması lazım ama açılmıyor. Oyun ekranında kalıyor ancak mouse falan hareket ettiremiyorum. Tekrar ALT+R basınca oyuna geri dönüyorum.
Radeon Software'i sadece masaüstünde açabiliyorum. Bir anı kaydetmek istiyorum ancak sadece yeşil ekran olarak çıkıyor.
Driver güncel.
Alıntıyı görüntüle
Yeşil ekran:
Alıntıyı görüntüle
ben bunu kullanmıyorum sıkıntı olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver güncel.
Alıntıyı görüntüle
Yeşil ekran:
Alıntıyı görüntüle
aynı şey bende de oluyordu sadece açılmıyordı wattman hatası sonrası pc kendi sildi

Top Bottom