Neler Yeni

Rainbow six siege iyi mi?

EnYorWizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sefa Çalışkan
Steamdeki yaz indiriminde rainbow six siege'e indirim geldiğini görünce hemen kaptım ancak oyun hakkında hiç bir fikrim yok. Valorant,LoL,Cs tarzı oyunlar oynuyorum sizce bu oyunu sever miyim ve oyun kolayca öğrenilebiliyor mu?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Steamdeki yaz indiriminde rainbow six siege'e indirim geldiğini görünce hemen kaptım ancak oyun hakkında hiç bir fikrim yok. Valorant,LoL,Cs tarzı oyunlar oynuyorum sizce bu oyunu sever miyim ve oyun kolayca öğrenilebiliyor mu?
seversin bence beni sardı

BabaVoss7

80+ Silver
Cs ve valarontın çok daha karmaşık.hali. Oynayamadan bilemezsin. Cs valo sevmiyorum r6 da 2000 saatim var. Eski tadında değil bence biraz geç kalmışsın ama yinede sarar. Ama oyunun tadına varman için bitin mapleri karakterleri ezberlemen gerek diyebilirim bi min 100 saat lazım yani. Bence🤷🏻‍♂️

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Yalnız girecekseniz çok sarmaz ama 2,3 kişi bulursanız gayet eğlenceli olur

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,660
İsim
MehmedVII
Ben önceden 2 kez alıp iade etmiştim hiç operatör açık değil diye sıkmıştı. Birkaç gün önce Deluxe önerildi onu aldım baya sardı güzel oyun

Dušan Tadić

80+ Silver
Valo ve Cs' den daha zor, özellikle Cs yanında çok basit bir oyun kalıyor. Oyuna ilk başladığında zorlanırsın. Eğer o aşamayı geçersen gerisi gelir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,465
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Değil işte değil değil cici kardeşim değil şeker kardeşim Justin Bieber'ım değil işte bebeğim sol yanım bir tanem değil

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Oyunda yaklaşık 1000 saatim var. Eskiden çok iyiydi ama ubisoft bildiğimiz gibi her oyunu bozuyor. Eski kıvamında değil ama alışırsan sarıyor. Bağımlısı oluyorsun.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,781
İsim
Oğuz Oğuz
2k saati olan biri olarak oyundan ben zevk alıyorum. Oyunda valo kitlesi gibi mobing uygulayan kitle yok. O kadar oyun oynadım hiç chat'den veya sesliden mobing uygulandığını görmedim.
Ek olarak fazla Türk oyuncusu yok. Takımda her milletten adam olabiliyor. İnfo genelde hiç verilmiyor. Herkes oyunda ölü gibi. Enteresan bir kitlesi var yani :d.
Haritaları iyi ezberlemen lazım. İlk zamanlar sessizce arkandan caveria vurabilir.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Keçeli senden yüksek biri ile oynamanı asla tavsiye etmiyorum çünkü burdaki insanlar farklı çok farklı hepsi özel eğitimli Hakkari Dağ komandosu gibi. O yüzden ören senin leveline yakın biri olsun. Oyun genel olarak güzel gayet eğlenceli küçücük delikten vurulmadigin ve spawn kill e gitmediğin sürece sarıyor fakat küçücük delikten ve spawn kill i sen atana kadar

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,384
İsim
Oozdmrsm
Babuş aşırı sarıyor ben oynuyom suan .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,605
Üyeler
157,968
Son üye