Neler Yeni

İnceleme Rampage comfort uzun kullanım deneyimlerim

Venom35

80+ Bronze
Rampage comfort kulaklığı ben yaklaşık 8 9 ay önce aldım aldığımda yaklaşık 230 TL gibi bir fiyattaydı şu an ki fiyata da Buradan ulaşabilirsiniz.

Kulaklığın + yönleri :

-Uzun kullanımda kulağımı ağrıtmadı kulaklarım küçük olduğundan da olabilir kulağı büyük olanlar için deneyimleyemedim .
-Kulak pedleri deri fakat bu kullandığım sürede bir yıpranma göremedim .
- Yazılımı bence kullanışlı bir yazılım yazılımdan direkt ekolayzer ayarı seçip ne tür müzik dinliyorsam o tür ekolayzer ayarını seçebiliyorum .
- Ben Valorant ve csgo da ses kasarken rahat bir şekilde ses kasabildim . Ayrıca Dying Light gibi hikayeli oyunlardada çevre seslerini net bir şekilde düzgünce duyabildim bu yüzden kulaklığın ses kalitesi fiyatına göre (bence ) iyi .
Kulaklığın - yönleri :
-Kulaklığı aldıktan yaklaşık 5 6 ay sonra kulaklığın bir yerinde çatlama oldu fotoğrafını bırakıyorum bu kulaklığı kullanan bir arkadaşımda ise kulaklığın sol veya sağ tarafı tam emin değilim kopmuştu @XecAts ın kendisine sorabilirsiniz . Ben orayı ne olur ne olmaz diye bantladım .
-Bantladığımdan beri yaklaşık 2 3 ay geçti şu an normal bir şekilde kullanıyorum bir sorun yok .
-yaz ayında olduğumuzdan ve İzmir'de oturduğumdan aşırı derecede terliyorum ve kulaklığın pedlerini yaklaşık her maç sonu silmem gerekiyor .
- kablosu benden kaynaklı mı bilmiyorum çok fazla dolanıyor .
- kıyafetinize asmanızı sağlayan ses kartının olduğu yerdeki mandal kırıldı (zaten kullanmıyorum bir sorun oluşturmadı bana )
Uzun kullanım testim bu kadardı eksiklerimi söylerseniz sevinirim yazım yanlışları için kusuruma bakmayın .
Fotoğrafı altta koydum.

Ekler

• IMG_20210719_120602.jpg
    IMG_20210719_120602.jpg
    249.1 KB · Hit: 64
Son düzenleme:

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Arkadasim kullaniyo bence gayet performanslı bir kulaklik

TamerKs

80+ Silver
Tam bir fiyat performans ürünü, kısa ve net olmuş eline sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Senden kaynaklı değil rampage drop kullanıyorum onda da deli gibi dolanıyor.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_