Neler Yeni

rampage drop plus alınır mı

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yasin Uzun
Bütçe
1100
arkadaşlar bütçem 1100 rampage drop plus u merak ettim kalitesi çok iyi diyolar önerilere açığım

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
arkadaşlar bütçem 1100 rampage drop plus u merak ettim kalitesi çok iyi diyolar önerilere açığım
Type c sorunu oluyor genelde ki bende de var. 1.5-2 yildir kullaniyorum pedler saglam ama kulakligin diger taraflari sokuluyor.
Blackshark v2x vardi sanirim o fiyata

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Ben bu kulaklığı 2 senedir kullanıyorum çok memnunum. Özellikle mikrofonu çok kaliteli. Öneririm.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
abdulkadir bayram
Drop plus çok rahat bir kulaklık fakat bazen kronik sorunlar denk gelebiliyor temassızlık oluşabiliyor riske girmemek açısından farklı kulaklıklar bakmanızı öneririm.

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yasin Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Type c sorunu oluyor genelde ki bende de var. 1.5-2 yildir kullaniyorum pedler saglam ama kulakligin diger taraflari sokuluyor.
kanka v2 x i dün sipariş verdim bugün iptal ettim çünkü anakart giriş seviyesi benim o yüzden iptal ettim peki gamepower fujin nasıl yada başka önerebileceğiniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu kulaklığı 2 senedir kullanıyorum çok memnunum. Özellikle mikrofonu çok kaliteli. Öneririm.
kanka bass ları ses kalitesi çok iyi diyolar ses kalitesine çok önem veriyorum bass larada sence güzelmi ses kalitesi

.

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
kanka v2 x i dün sipariş verdim bugün iptal ettim çünkü anakart giriş seviyesi benim o yüzden iptal ettim peki gamepower fujin nasıl yada başka önerebileceğiniz var mı

kanka bass ları ses kalitesi çok iyi diyolar ses kalitesine çok önem veriyorum bass larada sence güzelmi ses kalitesi

.
Anakartın ne? ben yine de v2x alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
bu sorunu yaşıyorum yetkili servisinden kablo istedim uğraşmadılar bile veri aktarımlı kablo aldım temassızlık yapıyor ara sıra onun dışında 1-1.5 sene sonrasında pedleri değişmen gerekiyot

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
bu sorunu yaşıyorum yetkili servisinden kablo istedim uğraşmadılar bile veri aktarımlı kablo aldım temassızlık yapıyor ara sıra onun dışında 1-1.5 sene sonrasında pedleri değişmen gerekiyot
Ben 3 kere kablo aldım, en sonuncu da şey dediler. Son kezlik gönderiyoruz bizden kablo alıp satan çok oluyor vs. o yüzden artık gönderemeyeceğiz falan dediler. O kablo da bir kaç ay gitti sonra aynı sorun yine başladı.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
ben kullandım memnundum ama rampage fury ses kartı alıp üzerine 3.5mm jaklı kulaklıklardan herhangi (dandikte olabilir) kulaklık taktığımda muazzam ses alınabiliyor.

Y KRAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yasin Uzun
ben kullandım memnundum ama rampage fury ses kartı alıp üzerine 3.5mm jaklı kulaklıklardan herhangi (dandikte olabilir) kulaklık taktığımda muazzam ses alınabiliyor.
kanka bunlar nasıl yapılıyo hiç bir fikrim yok rica etsem anlatabilirmisin

ve gamepower fujin alınır mı

Anakartın ne? ben yine de v2x alırdım
ASUS A320M-K Anakart bu ama aşırı giriş seviyesi diyolar

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli

.
Çok iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,736
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı