Neler Yeni

Rampage Glacier Alınır mı?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Rampage diye alma diyenler olur kesin ama ben katılmıyorum monitörde malzeme kalitesi önemli değil bence.

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf çalış
4 tane monitör attım bir kişi kalkıpta cevap vermedi hangisini alayım diye. Bende almak için niyetleniyordum bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umut avşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaslar aldim monitoru gayet guzel memnunum suanlik gayette kaliteli ve guzel duruyor zaten beyaz sistem topluyorum normelde 12 13k haketmez ama 7600 hak etti 3 4 gundur kullaniyorum fakat int neredeyse hic incelemesi yok denebilir sadece alirken oyle sikinti cikti direk cevap vermek istemedim kullanip yazayim dedim

Cem20013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cem
arkadaslar aldim monitoru gayet guzel memnunum suanlik gayette kaliteli ve guzel duruyor zaten beyaz sistem topluyorum normelde 12 13k haketmez ama 7600 hak etti 3 4 gundur kullaniyorum fakat int neredeyse hic incelemesi yok denebilir sadece alirken oyle sikinti cikti direk cevap vermek istemedim kullanip yazayim dedim
Hocam bende düşünüyorum almayi nasıl şuan bı sorunu varmı ?

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
Aldım, 1 aydır kulanıyorum, memnunum, ekran kaliteside fiyatına göre hayli hayli tatmin etti. Markaya karşı çok fazla ön yargı var, hepsi bana göre boş vızıltı..

Top Bottom