Neler Yeni

Rampage Kb-r52 vs Sarftech K50

ASRININHO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asrın AY
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Alp kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu klavyeyi kullandınız mı yada kullanan tanıdığınız varmıdır? Ürünün beni sıkıntısız şekilde götürmesini isterim ondan soruyorum. Ayrıca neye göre çöp dediniz açıklar mısınız bende öğrenmek isterim.

ASRININHO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asrın AY
Bu klavyeyi kullandınız mı yada kullanan tanıdığınız varmıdır? Ürünün beni sıkıntısız şekilde götürmesini isterim ondan soruyorum. Ayrıca neye göre çöp dediniz açıklar mısınız bende öğrenmek isterim.
Öncelikle, sarftech'in sattığı mekanik klavyeler'in switch en dandiklerinden seçiliyor. Sarftech'in iki tane klavyesini kullandım ve ikiside 1 ayda bozuldu. Şimdi rampage klavyelere gelelim. Daha önce onlarca rampage klavye kullandım hepside hızlı hızlı bozuluyordu. Rampage markasının kaliteli çok az. Hatta başkalarınada sorabilirsiniz, onlarda bu rampage markasını önermeyecektir. Şimdi önerdiğim klavyeler konusuna gelelim, ben bir sürü redragon ürünü kullandım ve hepsi en az 3 yıl dayandı. Size önerdiğim klavye sizi uzun süre götürecektir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,832
İsim
göksel yurtcan
İyi sosyaller. Kendime klavye ararken bu iki klavyeyi buldum. Sizce hangisi daha iyi. Sarftech mekanik olduğunu söylüyor. https://ty.gl/bz4gkr9i0joa7 https://ty.gl/21nobd2i95l0d
k50 daha mantıklı arkadaşın attığını tavsiye etmem o makanik değil sarftech mekanik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle, sarftech'in sattığı mekanik klavyeler'in switch en dandiklerinden seçiliyor. Sarftech'in iki tane klavyesini kullandım ve ikiside 1 ayda bozuldu. Şimdi rampage klavyelere gelelim. Daha önce onlarca rampage klavye kullandım hepside hızlı hızlı bozuluyordu. Rampage markasının kaliteli çok az. Hatta başkalarınada sorabilirsiniz, onlarda bu rampage markasını önermeyecektir. Şimdi önerdiğim klavyeler konusuna gelelim, ben bir sürü redragon ürünü kullandım ve hepsi en az 3 yıl dayandı. Size önerdiğim klavye sizi uzun süre götürecektir.
aylardır saftech t60 kullanıyorum sıkıntı yok

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Arnold Ciwardagexer
k50 daha mantıklı arkadaşın attığını tavsiye etmem o makanik değil sarftech mekanik

Siz aylardır kullanıyorsunuz diye ürün kaliteli olmuyor. T60'ın ne kadar kötü bir klavye olduğunu babannem bile biliyor artık. Ayrıca sırf mekanik diye dandik 3 ayda bozulabilecek bir şey öneremezsiniz. Membran kullansa daha iyidir ondan.

100 daha ekleyip Amazon'dan gk61 alın.

ASRININHO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asrın AY

Sarftech t60 almak %20 şanslık bir kumar gibidir. Birinde bir aya bozulur diğerinde yıllarca sağlam kalır, ancak klavyenin switchleri dünyanın en dandik switchi ve bir kaç ay kullanabilmek bile çok büyük bir şans.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,044
Üyeler
152,168
Son üye
wastekuxdd
Top Bottom