Neler Yeni

Rampage PSU kullanmaya devam etmelimiyim ?

mega789

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa köksal
ben psu konusunda elektrik elektronik konusunda yıllardır bu işi yapan markadan, psunun içinde kaliteli bileşen kullanan firmadan almayı tercih ediyorum. bunlar nedir FSP, Seasonic, High Power gibi... fsp mesela japon kapasitör kullanır, High Power tayvan kapasitörü kullanıyor ama diğer markalar çin bileşenleri kullandığı için ben tercih edemiyorum açıkçası güvende veremiyorlar. sadece kapasitörlede bitmiyor aynı zamanda korumalarıda önemli ne kadar bol koruması olursa psuda sisteminiz o kadar güvende demek oluyor. olay sadece verimlilik sertifikasında bitmiyor şu wattı veriyormuş demek saçma, neden diyeceksin ülkemizde meşhurdur düşük akım geldiğinde psu napcak mesela koruması var mı gibi gibi. ki bunun ısı sensörü yüksek gerilimi gibi sürü çeşitleri var. bunlar ovp ocp opp otp scp örnek gösterilebilir.
Hocam freelance işler yapıyorum piyasada para birşekil kazanıyorum o zaman ben iyisi işimi şansa bırakmayıp corsairi alıyım sonrada rampageyi satarım bir şekil. zaten 1600tl vermiştim. almışken en iyisini alıyım ilerde dert çekmeyim diyorum

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
eğer bütçesini zorlayarak alacaksa çokda gereği yok hocam elindeki psu kabul edilebilir kalitedee psuki rampage psularda sorun yaşayan kişi çok görmedim ben genel olarak
dogrudur hocam ama çin markası oldugunu unutmayın

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,645
İsim
göksel yurtcan
dogrudur hocam ama çin markası oldugunu unutmayın
olabilir hocam oneplus/xiamoi/seres/steelseries/razer gibi markalarda çin markası ki corsair zaten çinde üretim yapıyor

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
olabilir hocam oneplus/xiamoi/seres/steelseries/razer gibi markalarda çin markası ki corsair zaten çinde üretim yapıyor
Corsair, 1994 yılında kurulan; klavye, fare, kasa, ram, soğutucu, fan, sdd, psu, usb markasıdır. Oyun bilgisayarları için ürün yelpazesine sahiptir.

Corsair Components, Inc Amerikan merkezli bir şirkettir. Ürünlerini Tayvan’da üretmektedir. https://kiminmali.com/01-12-2018-corsair-hangi-ulkenin-mali-markasi.html bakabilirsin hangi ülkenin malı çinin mi yoksa baska biyerin mi ? :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,645
İsim
göksel yurtcan
Corsair, 1994 yılında kurulan; klavye, fare, kasa, ram, soğutucu, fan, sdd, psu, usb markasıdır. Oyun bilgisayarları için ürün yelpazesine sahiptir.

Corsair Components, Inc Amerikan merkezli bir şirkettir. Ürünlerini Tayvan’da üretmektedir. https://kiminmali.com/01-12-2018-corsair-hangi-ulkenin-mali-markasi.html bakabilirsin hangi ülkenin malı çinin mi yoksa baska biyerin mi ? :D
yanlış biliyormuşum hocam ama çokta farkları olmayacaktır sonuçta korumaları arasında çok fark yok dediğim gibi bütçe fazla varsa değişir ama bütçeyi zorlayarak değişmeye gerek yok

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
yanlış biliyormuşum hocam ama çokta farkları olmayacaktır sonuçta korumaları arasında çok fark yok dediğim gibi bütçe fazla varsa değişir ama bütçeyi zorlayarak değişmeye gerek yok
izleyin detaylı anlatıyor psu özelliklerini felan

Top Bottom