Neler Yeni

Rampage PSU Neden Tavsiye Edilmiyor?

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Kankalar 2 yıl içinde 1 sıkıntı olursa garantisi elimde gerçekten aptullah abi kadar bilgili deilseniz bilgili gibi davranmayın hernagi bir sıkıntı şu an çekmiyorum gidip cros air öneren fanböylarafa cevabım kanka aptullah abi izle neden fiyat performan aradığımızı anlarsın

W
Kankam türkçe konuşursan anlayabiliriz seni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sama Forza FTX 1200'ün çahması. Gayet kaliteli.
fsp aurum vs. yerine alır mısın ki ?

T.P.G.

80+ Titanium
Kankalar 2 yıl içinde 1 sıkıntı olursa garantisi elimde gerçekten aptullah abi kadar bilgili deilseniz bilgili gibi davranmayın hernagi bir sıkıntı şu an çekmiyorum gidip cros air öneren fanböylarafa cevabım kanka aptullah abi izle neden fiyat performan aradığımızı anlarsın

W
Rampage PSU mu F/P? Diğerleriyle fiyatları yakın aalmak mantıksız. "Aptullah abin" o zamanlar marka PSU'lar pahalı diye bunları koyuyordum diyor zaten.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

W
Sen benden de kötüsün, Türkçe kullanımında.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

W
Adsız.png

Turan00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turan ceylan
Rampage PSU mu F/P? Diğerleriyle fiyatları yakın aalmak mantıksız. "Aptullah abin" o zamanlar marka PSU'lar pahalı diye bunları koyuyordum diyor zaten.
Adamın bana önerdi 700w psu 1660 ryzen 5 3500x e 700 takarmısın sen bilgisiz adamlar konuşuyor benim lafım ona

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Adamın bana önerdi 700w psu 1660 ryzen 5 3500x e 700 takarmısın sen bilgisiz adamlar konuşuyor benim lafım ona
700w noname psu da var, 700w olması bir şey ifade etmiyor.

Top Bottom