Neler Yeni

Rampage R36 Drop modeli kulaklık alınır mı ?

yusha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yuşa Özdemir
Gençler merhaba. James Donkey 711 kullanıyorum ve gerçekten kulaklık kronik sorunlarıyla beni çileden çıkarttı. Rampage R36 Drop modelini almak istiyorum ancak forumda bazı arkadaşlar ses sekmesi probleminden bahsetmişler. Sürekli discord kullanan biriyim ve bu problem benim için gerçekten önemli.
1604834973880.png

Burada görülen ses hassasiyeti bölümünden bu sorunun giderilebileceğini düşünüyorum ama yinede bir derece tedirginim. Drop plus modelini genel olarak incelemelerini izlediğimde beğenmedim ama drop gerçekten hoşuma gitti. Rahatlık,komfor,ses düzeyi ve kalitesi bakımından ayrı ayrı puanlayarak (lütfen kulaklığı kullanmış olanlar :D) alınıp alınmayacağını yazar mısınız?
Kullanıp aşırı öneren bir kitle var birde.

yusha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yuşa Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum gördüm zaten sürekli sen cevap vermişsin kulaklık postlarına. Ama gerçekten görünüş itibariyle Drop Plus beni içine hiç ama hiç çekmiyor. Dediğim gibi forumdaki çoğu insan da sorun yaşamadığını söylüyor. Driverinden mic boostu kapatıp sorunu çözdüğünü söylüyorlar yada.

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Gençler merhaba. James Donkey 711 kullanıyorum ve gerçekten kulaklık kronik sorunlarıyla beni çileden çıkarttı. Rampage R36 Drop modelini almak istiyorum ancak forumda bazı arkadaşlar ses sekmesi probleminden bahsetmişler. Sürekli discord kullanan biriyim ve bu problem benim için gerçekten önemli.Alıntıyı görüntüle
Burada görülen ses hassasiyeti bölümünden bu sorunun giderilebileceğini düşünüyorum ama yinede bir derece tedirginim. Drop plus modelini genel olarak incelemelerini izlediğimde beğenmedim ama drop gerçekten hoşuma gitti. Rahatlık,komfor,ses düzeyi ve kalitesi bakımından ayrı ayrı puanlayarak (lütfen kulaklığı kullanmış olanlar :D) alınıp alınmayacağını yazar mısınız?
Kullanıp aşırı öneren bir kitle var birde.

Kronik sorununu test etme şansım olmadı ama kulaklığı 5-6 saat aralıksız kullanma şansım olmuştu ve cidden kulağımda yokmuş gibi hissediyordum.

yusha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yuşa Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kronik sorununu test etme şansım olmadı ama kulaklığı 5-6 saat aralıksız kullanma şansım olmuştu ve cidden kulağımda yokmuş gibi hissediyordum.
Ses kalitesi,konfor olarak ne dersin?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Dostum gördüm zaten sürekli sen cevap vermişsin kulaklık postlarına. Ama gerçekten görünüş itibariyle Drop Plus beni içine hiç ama hiç çekmiyor. Dediğim gibi forumdaki çoğu insan da sorun yaşamadığını söylüyor. Driverinden mic boostu kapatıp sorunu çözdüğünü söylüyorlar yada.
Sen bilirsin, ben çözülmüyor diye biliyorum.

Moobe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batın Erdeve
1 senden fazla oldu kullanalı srnw1 den geçiş yaptım drop kullanınca anladımki diğer kulaklıklara kafamızda amelelik yapıyormuşuz gerekten çok hafif ve derisi delikli diğer kulaklıklara nazaran daha geç terletiyor ses sekme olayıda mic in hassasiyetini max yaparsan sıkıntı ama ben 35 de kullanıyorum mekanik klavye kullanmama ramen ses gitmiyor karşıya modart pc nin videosunu izlemeni öneririm o baya detaylı değinmiş

yusha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yuşa Özdemir
1 senden fazla oldu kullanalı srnw1 den geçiş yaptım drop kullanınca anladımki diğer kulaklıklara kafamızda amelelik yapıyormuşuz gerekten çok hafif ve derisi delikli diğer kulaklıklara nazaran daha geç terletiyor ses sekme olayıda mic in hassasiyetini max yaparsan sıkıntı ama ben 35 de kullanıyorum mekanik klavye kullanmama ramen ses gitmiyor karşıya modart PC nin videosunu izlemeni öneririm o baya detaylı değinmiş
Yani gerekli ayarları yaparak sorunu çözdün mü? Teşekkürler bu arada video önerin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1604836517595.png

Moobe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batın Erdeve
Yani gerekli ayarları yaparak sorunu çözdün mü? Teşekkürler bu arada video önerin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:
yazılımından mic db ayarını 100 den 35 e düşürdüm bir sıkıntı kalmadı o ses sekme sorunu dedikleri de sürücüların olduğu kısım metal yüksek ses gelince metalşnde etkisiyle mic algılıyor ve karşı tarfa iletiyor dediğim gibi algılamasını düşürnce bir sıkıntı kalmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,721
Üyeler
153,752
Son üye
onderb
Top Bottom