Neler Yeni

Rampage RM-K89 Fighter'ı iade ettim.

şahin doğan

80+ Platinum
Geçtiğimiz haftalarda 3 yıllık JD 710 kulaklığımın mikrofonu emekli olunca yeni bir kulaklık arayışına girmiştim.
Karşıma Amazon'da 735 TL'ye Rampage RM-K89 Fighter çıktı
1674159999549.png

Ürün gözüme güzel geldi, 2 tane olumlu yorum vardı bende amazon güvencesi ile sipariş verdim.
ilk sorun dip ses. Windows'un sesini 60'ın üzerine çıkardığım an kulaklık ciddi dip ses yapmaya başlıyordu. Ürünün malzeme kalitesi gayet iyi hatta üst düzey bile denilebilir ama konforlu değil. Kulak pedlerinin içindeki boşluk küçük olduğundan JD 710 gibi kulağı tamamen içine almıyordu. JD 710'da kafa bandı ayarlı olanlardan değil kafaya göre şekil alıyor, Rampage'de ise ayarlı. Kafa bandı ve Kulak pedleri fazlaca rahatsız ediyordu. Rahatsız etmesinden daha büyük sıkıntı ise kış ayında olmamıza rağmen 1 saatin üzeri kullanımlarda Kulak pedleri ciddi bir terletme yapıyor, kafa bandı ağrı yapıyordu.

Dün akşam iade sürecini başlattım. Satıcı Amazon olmadığından kargoyu benim götürüp vermem gerekiyordu. Bu sabah MNG kargo ile gönderdim. Ürün depoya Cumartesi ulaşacak. Kontrollerden sonra paramın yatacağı söyleniyor.

+'ları : Ses kalitesi ve mikrofon kalitesi güzel, dış sesleri güzel kesiyor
-'leri : Kafa bandı ve pedler rahat değil, dip ses sorunu var.

Bu fiyatlara daha iyileri bulunur.
Bir kaç gün mikrofonsuz idare ettikten sonra arkadaşımın rampage marka mikrofonunu alacağım.

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden o fiyata Blackshark V2X almadın?
900 TL'den başlıyordu. Zaten eskisi gibi oyun vs oynamıyorum. 700 TL civarı bir şey arıyordum Bunu bulunca alasım geldi.
İyi ki bunu almışımda iade etmişim. Arkadaştan bedavaya mikrofon alarak masrafsız çözeceğim bu işi. JD 710'dan kulaklık olarak çok memnunum.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
İaden kulaklık olduğu için red yiyebilir.
Kullanıp iade etmek hijyenik olmaması sebebiyle.
Satıcı Amazon değil dediğin için diyorum bu arada.

şahin doğan

80+ Platinum
İaden kulaklık olduğu için red yiyebilir.
Kullanıp iade etmek hijyenik iade olmaması sebebiyle.
Satıcı Amazon değil dediğin için diyorum bu arada.
İade edebiliyorsam böyle bir durum ile karşılaşacağımı zannetmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

V2x de iyi değil ki. Bütçesinde aşırı yetersiz. RM-F5 falan daha mantıklı ondan.
Anladım ki benim için 300 TL'lik kulaklık bile gereksiz. 100 TL'ye aldığım JD 710 yetiyor da artıyor. 1 yıl sonra kulak pedlerimin dışı soyulduğu için artık süngerden pedlerim ve terletmiyor :d

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
İade edebiliyorsam böyle bir durum ile karşılaşacağımı zannetmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım ki benim için 300 TL'lik kulaklık bile gereksiz. 100 TL'ye aldığım JD 710 yetiyor da artıyor. 1 yıl sonra kulak pedlerimin dışı soyulduğu için artık süngerden pedlerim ve terletmiyor :d
Ses kalitesi konusunda üzmez de mikrofonları genel olarak sıkıntılı ya JD710/711'de falan mikrofon sıkıntıları çok fazla benimki de bozuldu.

şahin doğan

80+ Platinum
Ses kalitesi konusunda üzmez de mikrofonları genel olarak sıkıntılı ya JD710/711'de falan mikrofon sıkıntıları çok fazla benimki de bozuldu.
Benim kulaklığım mikrofonu sandalyemin altında sıkışarak vefat etti :( Yoksa sorunu yoktu. Hala çalışıyor aslında ama yukarı doğru tutup bantladığımda sadece. O zamanda ses karşıya uzaktan konuşuyormuşum gibi gidiyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,355
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Direk fujin al usta bendede şuan 711 var mikrofonu 5 saat Max kullanmışımdır 5 ayda .d

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Fury X / GP Fujin'den şaşmamak lazım ya bu bütçelerde. Fujinde de dip ses problemi vardı bu arada can sıkacak derecede olmasa da, Fury X'i bilmiyorum denk gelmedim

şahin doğan

80+ Platinum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,355
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

şahin doğan