Neler Yeni

razer battle bundle alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Talha Açıkgöz
kulaktıkta razer 7.1 özelliğinden yararlanamıyorsun windows sonic kullanmak zorundasın onu sorun etmezsen makul fiyat
kanka bende var uygulamasından ayarlıyorsun windows ayarlarından mı yapılıyodu birde o değil yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka bende var uygulamasından ayarlıyorsun windows ayarlarından mı yapılıyodu birde o değil yani
pardon hocam dediğiniz farklı bişeymiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende deathedder v2 ve blackshark v2x var kesinlikle alınır mükemmel fiyat

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Kanka trendyolda en son 1650 tlydi aynı bundle. Amazonda da öyle diye biliyorum şuan.
Nays kampanyası ile tam 1485 tl ye geliyor gene söylüyorum bu set net olarak efsane kulaklık arayışı ile çıktım yola blackshark v2x çok önerilince bu bütçede bu paketi buldum çok çok daha mantıklı bu paket kimisi 7.1 kodu yok diyor sağda solda ama ürün kaydını bilmeden söylüyor ben bugün yaptım mail olarak anında geldi

MaliiAkgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ali Akgül
Hocam yeni geldi kargo kayıt ettirdim 2side orjinal seri no yu girince model no otomatik gözüktü razer ın kendi sitesinde mailde geldi kulaklığıda kayıt ettirince anında 7.1 koduda geldi aktif ettim onuda denedim ürünlerde çalışıyor mükemmel bir paket sadece ithalatçı garantili onuda çok ucuz olduğu için göz ardı ettim ben bu paraya hem iyi bir mouse hemde iui bir kulaklık üstüne mousepad te çok güzel konuyu okuyan arkadaşlarada fikir olsun trendyol viptrend ten aldım sorun yok kulaklık usb değil 3.5 jack orda yanlış bilgi verilmiş fare usb
Teşekkür ederim dostum beni aydınlattığın için

Top Bottom