Neler Yeni

Razer Black Shark V2 X vs Corsair HS50 veya HS60 farketmez

Riacipple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meric
Üç ürün arasında çok arada kaldım 1 2 gündür forumları inceliyorum fakat bi türlü karar veremedim son bi fikir olarak kendi konum üzerinden almak istiyorum.

Ürünler :

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz
Hs60 pro alabilirsiniz içlerinden.
Razer düşünürseniz kraken TE’ye de bakabilrsiniz.

Riacipple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meric
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hs60 pro alabilirsiniz içlerinden.
Razer düşünürseniz kraken TE’ye de bakabilrsiniz.
Bakabilirim fakat bende hala'da kullandığım hs35 serisi var 5 6 ay oldu alalı fakat normal bi insan gibi kulaklığı takarken tak diye elimde kaldı bantladım kulaklık hala çalışıyor sorun değil ama iade falanda edemiyorum RMA sisteminede yazdım fakat hala bi cevap gelmedi yine aynı sorunu yaşarsam diye korkuyorum artık görünüşleri baya benziyor gibi çünkü.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Üç ürün arasında çok arada kaldım 1 2 gündür forumları inceliyorum fakat bi türlü karar veremedim son bi fikir olarak kendi konum üzerinden almak istiyorum.

Ürünler :
HS50 Pro, Stereo bir kulaklık olduğu için FPS oyunlarında falan seslerin geldiği yönü tam olarak ayırt edemeyebilirsiniz. Razer Blackshark V2X'i bizzat kendim kullanıyorum ve eh işte gibi geliyor bana. Mikrofonu yüzünden sorun yaşayan çok kişi var, ben de dahil. Uzun uğraşlar sonucu mikrofonu halletsem de hala vadettiği kalitede olduğunu düşünmüyorum. Kulaklık sesi bana kalırsa çok az, buna rağmen kulaklık dışarıya çok ses veriyor. Bazen hoparlör olarak bile kullanıyorum yani :D. Onun dışında büyük bir sıkıntısı yok, kulaklığın hafif ve tasarımının çok rahat olması gerçekten kullanım esnasında hiç kafayı yormuyor. Pedlerinin iç kısmı kumaş olduğu için de yastık kadar rahat hissettiriyor. HS60 Pro nasıldır hiç bilmiyorum, birkaç incelemesini izlemek lazım. Ama bence Razer'dan daha iyidir, bana öyle geliyor nedense. Kullanan arkadaşlar varsa yazarlar.

Riacipple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meric
HS50 Pro, Stereo bir kulaklık olduğu için FPS oyunlarında falan seslerin geldiği yönü tam olarak ayırt edemeyebilirsiniz. Razer Blackshark V2X'i bizzat kendim kullanıyorum ve eh işte gibi geliyor bana. Mikrofonu yüzünden sorun yaşayan çok kişi var, ben de dahil. Uzun uğraşlar sonucu mikrofonu halletsem de hala vadettiği kalitede olduğunu düşünmüyorum. Kulaklık sesi bana kalırsa çok az, buna rağmen kulaklık dışarıya çok ses veriyor. Bazen hoparlör olarak bile kullanıyorum yani :D. Onun dışında büyük bir sıkıntısı yok, kulaklığın hafif ve tasarımının çok rahat olması gerçekten kullanım esnasında hiç kafayı yormuyor. Pedlerinin iç kısmı kumaş olduğu için de yastık kadar rahat hissettiriyor. HS60 Pro nasıldır hiç bilmiyorum, birkaç incelemesini izlemek lazım. Ama bence Razer'dan daha iyidir, bana öyle geliyor nedense. Kullanan arkadaşlar varsa yazarlar.
Not aldım bunu genelde blackshark hakkında böyle bi yorumlar almamıştım.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Not aldım bunu genelde blackshark hakkında böyle bi yorumlar almamıştım.
Kampanyalı satışa çıktığı zaman tüm forumda aynı konular vardı, Razer Blackshark V2X mikrofon sorunu diye nereden baksan 30 konu açılmıştır. Ama kullanılmaz mı, kullanılır.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
mikrofonda ne sorun vardı?
İlk başlarda sesimi almıyordu, sadece cızırtı duyuluyordu. Sonrasında bayağı bir uğraştıktan sonra sorunu çözdüm. Ama vadedilen kadar iyi değil yine de. Kulaklığın maksimum sesi bile çok az, ancak buna rağmen dışarıya fazla ses veriyor ve bu yüzden de karşı tarafa oyun, video sesleri gidiyor.

Riacipple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meric
Hikayeli Oyunları oynuyorum genelde arada sırada cs go falan ona göre yazarsanız daha iyi olur , bide hs60 ve blackshark v2x arasında 250 tl fark var değermi o kadar vermeye

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
YILDIRIM
Hs60 pro kullandım yakın bir tarihte amazonda 500 tl ye almıştım ancak konforunu hiç beğenmedim kafamı ağrıttı iade ettim kullandığım void elite wireless modeli daha konforlu geldi

Spacss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsmail AKÇAY
Kesinlikle v2x alma, ben aldım pişmanım. Profesyonel PUBG oynuyordum şimdi oynayamıyorum max sesi çok az, arkandaki sesleri alamıyosun.

Riacipple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Meric
Herkes farklı bişeyler demeye başladı iyice kafam karışmaya başladı varmı başka 500 700 tl arasında önerdiğiniz ne alıcam ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray AKGÜN
Herkes farklı bişeyler demeye başladı iyice kafam karışmaya başladı varmı başka 500 700 TL arasında önerdiğiniz ne alıcam ben
Aradan bir yıl geçmiş aynı sorunu çekiyorum 😀. Hs50 diyorum 7.1 değil ses kasılmaz. Blackshark v2x diyorum sesi az mikrofon kötü. Gamepower Ranger diyorum gamepower alınmaz diyorlar. Ne alıcam ben😀.

Top Bottom