Neler Yeni

razer blackshark v2 aldım h.o g.o?

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
lappelduvide

ürünü 1166 TL aldım iyi mi bu fiyata değer mi cloud 2 ile bu kulaklık arasında kalmıştım tercihim bu oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Aslan
Kanka ben de dün aldım yalnız mikrofonu cızırtılı ne yapsam sorunu çözemedim sen de aynı sorunu yaşadın mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünü 1166 TL aldım iyi mi bu fiyata değer mi cloud 2 ile bu kulaklık arasında kalmıştım tercihim bu oldu
Cızırtı sorununu nasıl çözdün

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Kanka ben de dün aldım yalnız mikrofonu cızırtılı ne yapsam sorunu çözemedim sen de aynı sorunu yaşadın mı
Dostum ben de bunu alıp almamak arasındayım fakat ilk geldiğinde ayarlarının baya kötü olduğunu söylüyorlar. Başka forum linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama başka bir forumda ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bir arkadaş konu açmıştı. Şöyle bırakayım:

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Aslan
Dostum ben de bunu alıp almamak arasındayım fakat ilk geldiğinde ayarlarının baya kötü olduğunu söylüyorlar. Başka forum linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama başka bir forumda ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bir arkadaş konu açmıştı. Şöyle bırakayım:
Kral kulaklık harika ses veriyor özellikle 7.1 aktif edince ama mikrofonu cızırtılı ve alan herkes neredeyse aynı sorunu yaşamış YouTube da bir çözümü var ama onu yapınca mikrofon düzeliyor lakin oyunun sesleri aşırı azalıyor valorant da başka çözümler deneyeceğim

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Kral kulaklık harika ses veriyor özellikle 7.1 aktif edince ama mikrofonu cızırtılı ve alan herkes neredeyse aynı sorunu yaşamış YouTube da bir çözümü var ama onu yapınca mikrofon düzeliyor lakin oyunun sesleri aşırı azalıyor valorant da başka çözümler deneyeceğim
Sonrasında olumlu veyahut olumsuz dönüş sağlar mısınız hocam ben de FPS oyunları için alacağımda mikrofonu önemli benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Aslan
Sonrasında olumlu veyahut olumsuz dönüş sağlar mısınız hocam ben de FPS oyunları için alacağımda mikrofonu önemli benim için.
aslan#6047 dc den eklersen çözdüğüm de yardımcı olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Aslan
Hoca 2. PC ye takıp denicem düzgün çalışırsa kendi PC de bütün çözümleri deneyeceğim eğer başarırsam almanı tavsiye ederim aldığın da sen de aynı sorunu yaşarsan çözümünü de söylerim inşallah çözülür yoksa iade edip cloud 2 almak mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Erkut
CLOUD 2 İSTEYENELR ALSIN BEN WİRELESS KULLANIYORUM DAHA ÖNCE KABLOLU KULLANDIM HİÇBİR MARKAYA DEĞİŞMEM. ARKADAŞIM LOGİTECH G733 ALDI ÇÖP BEŞ KURUŞ ETMEZ.
Mesaj otomatik birleştirildi:

_isology_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail

Alınmış alınmış dicem ama kardeş; eğer iade edip paranı geri alabileceksen iade edip; hyperx cloud 2 indirimdeyken al hemen… ben donanımarşivi indirimlerinde yaklaşık 6-7 ay önce almış ve 2 hafta razer blackshark kulaklık kullanmış biri olarak hiçkimseye tavsiye etmem…şuan Cloud 2 var ve kesinlikle Cloud 2 ile kıyas edilmez

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
lappelduvide
Alınmış alınmış dicem ama kardeş; eğer iade edip paranı geri alabileceksen iade edip; hyperx cloud 2 indirimdeyken al hemen… ben donanımarşivi indirimlerinde yaklaşık 6-7 ay önce almış ve 2 hafta razer blackshark kulaklık kullanmış biri olarak hiçkimseye tavsiye etmem…şuan Cloud 2 var ve kesinlikle Cloud 2 ile kıyas edilmez
c2 daha iyi bana göre zaten satıp hemen c2 aldım iyi ki tekrardan c2 almışım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,640
Üyeler
158,158
Son üye
Slydf
Top Bottom