Neler Yeni

Razer Blackshark V2X Deneyimleyen Varmı?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
hocam ben o konuda bi bilgim yok biraz daha açabilirmisin ses kartı olayını şimdi kulaklığın kendisinde ses kartı var zaten sanırım birde anakartta ses kartı var bunlar ne oluyor ikisi birden olmasımı lazım ben tomahawk b460 anakart kullanıyorum ses nasıl olur?
V2'de var v2x'de ses kartı yok canım, anakartında ki ses yongasına göre ses alacaksın ama ses kartı gibi olmuyor. v2 deki ya da c2 de ki ses kartını v2x'e takınca neredeyse hepsi aynı kulaklık oluyor. v2x ses kartsız bence alınacak bir kulaklık değil.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
2 haftadır kullanamıyorum pro modelini alacak param olmasına rağmen x tercih ettim. Driver ile uğraşmak istemedim. Thx spatial audioyada gerek yok tak çalıştır kullanıyorum.

Videoda bir şey izlediğim zaman karşıya gidiyor gibi bir sorunum yok. O sorun arkadaşların windows ayarı ile alakalı sanırsam.

Mikrofon kalitesi şakasız aliasprom ile aynı sayılabilir (sadece dcde)

Sesler gayet net. Ekip oyunlarında sorun yaşamadım ne klavye sesimi duydular nede benim sesimi kısık duydular her gün 4 5 saat oynuyoruz.

Geçikme yok gibi bir şey valorantta immoyum gayet rahat kasılıyor ses

Tek eksiği 3. Saatten sonra kafadan atasın geliyor ve kulak padleri nefes alabilir değil. Terleme yapıyor yani uzun süre durunca. Ben ara verdiğim için dert etmedim ama büyük bir sorun bence arctis nova 1 bile alınabilir bu sebepten ötürü
Mesaj otomatik birleştirildi:

+1
değerlendirme için teşekkür edrim hocam o zaman 1 konu daha açıp arctis nova kullanıcılıarının değerlendirmelerine bakayım

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Zyra xone
değerlendirme için teşekkür edrim hocam o zaman 1 konu daha açıp arctis nova kullanıcılıarının değerlendirmelerine bakayım
Evet bencede o daha iyi olur. Ben söyliyim simdiden arkadaşımın kulaklığıyla oynamıştım 6 saat mikrofon saklamak cok güzel bir nimet benim için. Zaten mikrofonu var diye. Kulakları terletmiyor ve kafayı uzun süre oynadığında yormuyor. Ama tabii kullanıcılara sor

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
V2'de var v2x'de ses kartı yok canım, anakartında ki ses yongasına göre ses alacaksın ama ses kartı gibi olmuyor. v2 deki ya da c2 de ki ses kartını v2x'e takınca neredeyse hepsi aynı kulaklık oluyor. v2x ses kartsız bence alınacak bir kulaklık değil.
hocam nasıl yok ya inceleme videolarını izledim kutudan çıkarttığında jak girişli şekilde çıkıyor kulaklık yanındada usb uçlu kumanda tarzı bir şey var adam ses kartı o değilmi adam kulaklığı ona takıyor sonra bilgisayara takıyor yanlışım varsa düzeltin

FTR-Emir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emir
kullanıyorum özelden yazabilirsin

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Videoda bir şey izlediğim zaman karşıya gidiyor gibi bir sorunum yok. O sorun arkadaşların windows ayarı ile alakalı sanırsam.
aslında bir ayar ile çözülüyor ama bu seferde sesim kötü gidiyormuş karşıya

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
hocam nasıl yok ya inceleme videolarını izledim kutudan çıkarttığında jak girişli şekilde çıkıyor kulaklık yanındada usb uçlu kumanda tarzı bir şey var adam ses kartı o değilmi adam kulaklığı ona takıyor sonra bilgisayara takıyor yanlışım varsa düzeltin
Canım ses kartı değil o jak çıkışı kablo kullanmadan nasıl ses çıkışı elde edicen?

soundcard.jpg

Ses kartı budur. v2 den çıkıyor.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Canım ses kartı değil o jak çıkışı kablo kullanmadan nasıl ses çıkışı elde edicen?

Alıntıyı görüntüle
Ses kartı budur. v2 den çıkıyor.
bahsettiğimde buydu zaten v2x incelemesi yazıyordu düşük aboneli birisiydi pek anlamıyor olabilir o zaman yanlış yazmışdır belki v2 modeli v2x e göre ne farkları var biliyormusunuz?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
bahsettiğimde buydu zaten v2x incelemesi yazıyordu düşük aboneli birisiydi pek anlamıyor olabilir o zaman yanlış yazmışdır belki v2 modeli v2x e göre ne farkları var biliyormusunuz?
Aynı kulaklık tasarımda biraz değişiklik + ses kartı farkı var. v2x de ses kartı çıkmıyor kabloları yeşil v2 de ses kartı var kablo siyah logo kısmı felan farklı o kadar.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Aynı kulaklık tasarımda biraz değişiklik + ses kartı farkı var. v2x de ses kartı çıkmıyor kabloları yeşil v2 de ses kartı var kablo siyah logo kısmı felan farklı o kadar.
sağolun hocam fakat fiyatına baktımda 5000 küsür bütçeme çok uzakmış maalesef

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
V2 o paraya alınmaz git cloud ıı al geç.
siz cloud 2 kullanıyorsunuz sanırım fiyat bütçeme biraz uzak ama bellide olmaz mikrofonu konforu sesi oyunda ve film müzikde vs nasıl iyi mi? ve cloud 2 içindemi gene ses kartı almam gerekiyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde babam cloud stinger 2 ve stinger 2 core modelini araştırmamı istemişti onlar hakkında ne düşünüyorsunuz anakartımda alc1200 ses kartı var bu modeller iyi performans verirmi

Son düzenleme:
Top Bottom