Neler Yeni

Razer Cobra Pro Wireless Işınlanıyor Ve Basmıyor

Extroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Şerif Metehan Akça
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim fareyi 5-6 ay önce satın aldım ve sorunsuz kullanıyordum. Dün sıfırdan yeni bilgisayar topladım ve son sürüm temiz Windows 11 kurulumu yaptım. Mouse Windows ortamında ve oyunlarda birden kendi kendine hareket etmeye başladı. İmleç bir yerden başka bir yere aniden gidiyor. Mesela Valorant oynarken Crosshair durduk yere fareyi hareket ettirmesem de aniden yere veya havaya dönüyor. Bazen sol tık çalışmıyor. Bu bahsettiğim sorunlar hem oyun içinde hem Windows ortamında oluyor. Denemediğim port kalmadı. Bunların dışında fareyi kablosuyla kullanınca herhangi bir sorun yaşamıyorum ama Wireless ile kullanınca bu sorunu yaşıyorum. (bir video kaydı almayı denedim pek belli olmuyor anlatamıyorum ama yine de ekliyorum.) Bugün fareyi farklı bir bilgisayarda test etme şansı buldum ve farklı bilgisayarda herhangi bir sorun yaratmadı. Windows 11 23H2 sürümünü kullanıyorum. Sorunun yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum. Sizce Windows ile ilgili bir sorun mudur? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Videoda tam bahsettiğim olay 1:43 civarında oluyor. Tamamını izlerseniz birkaç kere daha yaptığını görebilirsiniz.

Top Bottom