Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Deathadder V3 Pro Wireless Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Razer Deathadder V3 Pro wireless, mouse almayı düşünüyorum kullanan var mı veya başka önerisi olan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

3900TL başka sayfalarda. Burada stok bittiği için 5k küsür. Link olsun diye koymuştum onda da stok bitmiş.

Son düzenleme:

Jhii

80+
Razer Deathadder V3 Pro wireless, mouse almayı düşünüyorum kullanan var mı veya başka önerisi olan var mı?
Kanka şuan aktif olarak kullanıyorum, cevabı hatta onun aracılığı ile atıyorum. Ben 2. el aldım, memnunum gayet. Şarj süresi olsun, kendi synapse olsun hiç bir problem yaşamadım şuana kadar. Bir ara scroll tuşu sert basına çalışıyordu o problemdi fakat o da geçti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka şuan aktif olarak kullanıyorum, cevabı hatta onun aracılığı ile atıyorum. Ben 2. el aldım, memnunum gayet. Şarj süresi olsun, kendi synapse olsun hiç bir problem yaşamadım şuana kadar. Bir ara scroll tuşu sert basına çalışıyordu o problemdi fakat o da geçti.
razer viper mini kullanıyorum bi kaç yıldır. Elime küçük geliyor ve scroll tuşunu tek kaydırmak istediğimde takılı kaldığı için 2-3 kere kaydırabiliyor.
Scroll tuşunu cs valo gibi oyunlarda bunny için kullanıyorum.

Bilal539

80+ Silver

Fiyatı pahalı şuan ben beyazını 2 hafta önce 2900TL den aldım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
razer viper mini kullanıyorum bi kaç yıldır. Elime küçük geliyor ve scroll tuşunu tek kaydırmak istediğimde takılı kaldığı için 2-3 kere kaydırabiliyor.
Scroll tuşunu cs valo gibi oyunlarda bunny için kullanıyorum.

Deathadder essential kullandım şimdide V2 hyperspeed X kullanıyorum. Hep memnundum deathadderdan, çünkü elim kürek gibi ve büyük eller için en iyi seçenek diyebilirim. Konforlu rahat bir mouse.

Ama bu attığın çok pahalı gibi be.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Fiyatı pahalı şuan ben beyazını 2 hafta önce 2900TL den aldım.
Nereden aldın? Bu arada kablosuz benim attığım eğer kablolu aldıysan 2300 tl bandında

Deathadder essential kullandım şimdide V2 hyperspeed X kullanıyorum. Hep memnundum deathadderdan, çünkü elim kürek gibi ve büyük eller için en iyi seçenek diyebilirim. Konforlu rahat bir mouse.

Ama bu attığın çok pahalı gibi be.
wireless olduğu için biraz öyle. Kasayı ve ekranı değiştim. Koltukta sipariş verdim. Masa da yaptırıcam özel.
şimdi fareyi değişicem ve klavye alıcam daha sonra kulaklığımı wireless alıcam daha sonra 2. monitör ve ahtapot kollu tutucu alıcam. Bilgisayar ile ekstra işim kalmayacak

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Nereden aldın? Bu arada kablosuz benim attığım eğer kablolu aldıysan 2300 TL bandında

wireless olduğu için biraz öyle. Kasayı ve ekranı değiştim. Koltukta sipariş verdim. Masa da yaptırıcam özel.
şimdi fareyi değişicem ve klavye alıcam daha sonra kulaklığımı wireless alıcam daha sonra 2. monitör ve ahtapot kollu tutucu alıcam. Bilgisayar ile ekstra işim kalmayacak

Biraz daha uyguna buldum:

Siyah seçeneğide var, linkte fiyatları inceleyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Biraz daha uyguna buldum:

Siyah seçeneğide var, linkte fiyatları inceleyebilirsin.
sitenin güvenirliğini hiç bilmiyorum. Bildiğim sitelerden alıyorum sorun çıkmaması için

Top Bottom