Neler Yeni

Razer garantinin bana yaptığı teklifi kabul etmelimiyim ?

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
inatlaşıyoruz birbirimiz ile bende her 3 günde bir stok var mı diye mail atıyorum ısrarla yazıp durmayada devam edicem, ya o stoklar gelicek yada ben o kulaklığın üst modelini almak için onları ikna edicem
Bana önerdiklerini alıp kapalı kutu satıp yine kablosuz mu alsam diye düşünüyorum
Thh başvurmayı denediniz mi ?

Alikose01

80+ Bronze
Bana önerdiklerini alıp kapalı kutu satıp yine kablosuz mu alsam diye düşünüyorum
Thh başvurmayı denediniz mi ?
gerek yok o kadar beklemekle uğraşamam işi yokuşa sürmek yerine James Donkey 711 ile idare ediyorum şimdilik

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
gerek yok o kadar beklemekle uğraşamam işi yokuşa sürmek yerine James Donkey 711 ile idare ediyorum şimdilik
Razer canlı sohbet ile iletişime geçtim arenadan bozuk olan ürünü alırsam yardımcı olabileceklerini söylediler

Alikose01

80+ Bronze
  • Beğen
Reaksiyonlar: Equa

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Emre
Razer canlı sohbet ile iletişime geçtim arenadan bozuk olan ürünü alırsam yardımcı olabileceklerini söylediler
Hocam bende mouseyi vericemde arenaylamı görüşeyim yoksa direk razer a mı yazayim ?

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay
Hocam bende mouseyi vericemde arenaylamı görüşeyim yoksa direk razer a mı yazayim ?
Arenaya daha öncede ürün göndermiştim ve hemen değişmişti ama 2. Gönderişimde stok olmadığı için 2 ay bekledim razerda uğraştırabiliyo sanırım yani bir şey diyemiyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,162
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom