Neler Yeni

Yardım Razer Grip Tape Taktım Pişman Oldum!

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar razer deathadder v2 mini mouseumu grip tapesiz kullanıyordum sonrasında canım sıkıldı bir de ara sıra aimim kayıyordu ve grip tapeleri taktım. Ancak şu an çok pişmanım çünkü grip tape takan kimi görsem soyulmuş. Ve bende şimdi şu durumdan üzülüyorum ; bu grip tapelerin 0ı 300 tl ve ben bir tanesini yapıştırırken 2 3 defa söküp çıkarttım ve yapışkanlığını kaybetmesinden korkuyorum. Ayrıca keşke takmasaydım dedim çünkü grip tapesizde kullanabilirdim ve 300 TL'lik şeyi boşa gitti olarak düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım. Teselli verirseniz sevinirim :)

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Arkadaşlar razer deathadder v2 mini mouseumu grip tapesiz kullanıyordum sonrasında canım sıkıldı bir de ara sıra aimim kayıyordu ve grip tapeleri taktım. Ancak şu an çok pişmanım çünkü grip tape takan kimi görsem soyulmuş. Ve bende şimdi şu durumdan üzülüyorum ; bu grip tapelerin 0ı 300 TL ve ben bir tanesini yapıştırırken 2 3 defa söküp çıkarttım ve yapışkanlığını kaybetmesinden korkuyorum. Ayrıca keşke takmasaydım dedim çünkü grip tapesizde kullanabilirdim ve 300 TL'lik şeyi boşa gitti olarak düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım. Teselli verirseniz sevinirim :)
Teselli istemişsin
1693656890254.png

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Arkadaşlar razer deathadder v2 mini mouseumu grip tapesiz kullanıyordum sonrasında canım sıkıldı bir de ara sıra aimim kayıyordu ve grip tapeleri taktım. Ancak şu an çok pişmanım çünkü grip tape takan kimi görsem soyulmuş. Ve bende şimdi şu durumdan üzülüyorum ; bu grip tapelerin 0ı 300 TL ve ben bir tanesini yapıştırırken 2 3 defa söküp çıkarttım ve yapışkanlığını kaybetmesinden korkuyorum. Ayrıca keşke takmasaydım dedim çünkü grip tapesizde kullanabilirdim ve 300 TL'lik şeyi boşa gitti olarak düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım. Teselli verirseniz sevinirim :)
ben yakalsık 2 sene da v2 miniyi gripli kullandım hiç bir sorun olmadı

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom