Neler Yeni

Razer Ornata Chroma V3 Fikriniz Nedir?

PunkiesT

80+ Bronze
Sizce bu klavye hakkında fikriniz Mekanik klavye ayarında oyun yazım imkanı sunabilir mi. Gürültü olarak fazla olmayan yazı yazarken sıkıntı yaratmayan ghosting sorunu olmayan alınabilecek bir klavye midir?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,655
İsim
göksel yurtcan
sunabilir sunamaz bu kişiden kişiye değişir ben kesinlikle mekanik tavsiye ederim ve ucuzuda olsa mekanik tercih ederim eğer mekanik tercih etmiyorsanız alınabilir ama bu paraya güzel mekanik klavyeler var tam boy isteniyorsa XPG Summoner bakılabilir eğer %60 tercih edebilirseniz dahada iyi seçenekler var

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sunabilir sunamaz bu kişiden kişiye değişir ben kesinlikle mekanik tavsiye ederim ve ucuzuda olsa mekanik tercih ederim eğer mekanik tercih etmiyorsanız alınabilir ama bu paraya güzel mekanik klavyeler var tam boy isteniyorsa XPG Summoner bakılabilir eğer %60 tercih edebilirseniz dahada iyi seçenekler var
Biliyorum o klavyeyi ama ses ve gürültü çıkardığından mekanik klavyelerden çekiniyorum gece kullanıyorum ses olmaması lazım. Hissiyat olarak çok hassas olmaması lazım yazı yazarken sıkıntı yaratıyor . %100 klavye ve türkçe Q olması lazım istediğim klavye. Brown swtich var diyeceksen onun bu özelliklerde güzel alternatifi yok.

peki bunun driveri varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

driveri var ise alıcağım cünkü yok ise g213 alcam

PunkiesT

80+ Bronze

PunkiesT

80+ Bronze

PunkiesT

80+ Bronze
Zaten yüklüyse direkt uygulama içinde gözükür yoksada dediğiniz gibi yükleme ekranı gelir ne kadara alıyorsunuz?
Daha almadım bir tane optik switch aldım gürültü ve ghosting yüzünden iade ettim bakıyorum uzun zamandır

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,655
İsim
göksel yurtcan
Biliyorum o klavyeyi ama ses ve gürültü çıkardığından mekanik klavyelerden çekiniyorum gece kullanıyorum ses olmaması lazım. Hissiyat olarak çok hassas olmaması lazım yazı yazarken sıkıntı yaratıyor . %100 klavye ve türkçe Q olması lazım istediğim klavye. Brown swtich var diyeceksen onun bu özelliklerde güzel alternatifi yok.
brown değil fakat red/silver tavsiye edebilirim eğer mx silver alırsanız memnun kalırsınız ses vb. sorun olacağını sanmam blue dışında sesli switch zor bulursunuz yeşil vs. var blue dışında gerisi sessiz switchler

PunkiesT

80+ Bronze
brown değil fakat red/silver tavsiye edebilirim eğer mx silver alırsanız memnun kalırsınız ses vb. sorun olacağını sanmam blue dışında sesli switch zor bulursunuz yeşil vs. var blue dışında gerisi sessiz switchler
Epey incelemelere baktım ama gece kullanıyorum mesela yazı yazmam gerekiyor ve geç saatlerde çok sorun yaratabiliyor ve hissiyat olarak çok hassas klavye olmasına gerek sertte olsa işlesin yazı yazarken yanlış yazma imkanı çok yaratıyor çok hassas olunca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray
Ben V3 X kullanıyorum, memnunum. Bahsettiğiniz işlere uyuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,172
Üyeler
141,097
Son üye
Serhat7704
Top Bottom