Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Razer Ornata V3X Membran Klavye Nays ile 810TL 🔥

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
bana laptop klavyesinin verdiği tadı hiçbiri vermiyor yıllardır kullandıgım için sanırım
suan eyooso z94 var laptop kadar sarmıyor

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
r r
Macro klavyesi olarak kullanılabilir. Masada tabi bayağı yer kaplar ama kurgu yapanlar için ikinci bir klavyeden kısayol atamak büyük kolaylık. Razerın yazılımı güzel bu işler için.

Razer mouse ile konbinleyip klavyeden bir tuşa basınca mousetaki tüm tuşların işlevini değiştirme ile de mouse makroları atanabilir. Naga dışındaki mouselar için işlevsel çünkü genelde mouselarda az tuş var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana laptop klavyesinin verdiği tadı hiçbiri vermiyor yıllardır kullandıgım için sanırım
Çare k380 :D

Okulda hep laptop kullandım alıştım iyice. Şimdi masaüstüne geçince klavyelere alışmak zor geldi. Dracula Castle var ama k380s kullanıyorum.

Bünyamina

80+ Platinum
Macro klavyesi olarak kullanılabilir. Masada tabi bayağı yer kaplar ama kurgu yapanlar için ikinci bir klavyeden kısayol atamak büyük kolaylık. Razerın yazılımı güzel bu işler için.

Razer mouse ile konbinleyip klavyeden bir tuşa basınca mousetaki tüm tuşların işlevini değiştirme ile de mouse makroları atanabilir. Naga dışındaki mouselar için işlevsel çünkü genelde mouselarda az tuş var.
Güzel şekilde düşünmüşsün bu arada. Böyle de kullanılması mantıklı.

Bünyamina

80+ Platinum
Basış kuvveti de az. Bende kaliteli laptop klavyelerini seviyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,232
Üyeler
156,751
Son üye
arahimm
Top Bottom