Neler Yeni

Razer Viper 8Khz pişmanlığım

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
atacan atmaca
orta derece mouselar yerine bu sefer bütçeyi arttırıp mouse terchimi razer viper 8khz'den yana kullandım fakat keşke kullanmasaydım. Bu benim başıma geldi diye herkesin başına gelecek diye bir şey yok fakat yaşadığım sorunu alacak insanlara tecrübe olması adına paylaşıyorum. Sol ve sağ click çift tıklamalarından şikayetçi olduğum için bu mouse geçtim ve sol sağ clickleri sapa sağlam hiç sıkıntısı yok fakat;

Garantimin henüz 1. senesindeyim ve yaşadığım sorunlar.

- Sol baş parmağımın yapıştığı kısım tamamen eridi
- mouse 3 yani kaydırma yapan tuş 2. ayında bozuldu yukarı aşağı yapmıyordu ve tıklayınca işlemiyodur 5-6. ayında tıklarken işlemeye başladı fakat yine aşağı yukarı yapmıyor.
- mouse 3'e hiç tıklamasam bile tıkladı sayıyor ve durduk yere fps oyunlarında silah değiştiriyor.

Vatan'dan aldığım için gidip garantiye vericem fakat kendilerine ulaştığımda ülkemizde destekleri olmadığını satın aldığım yere götürmem gerektiğini söylüyolar bilinmedik yerden almış olsam yandık demek ki...

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
orta derece mouselar yerine bu sefer bütçeyi arttırıp mouse terchimi razer viper 8khz'den yana kullandım fakat keşke kullanmasaydım. Bu benim başıma geldi diye herkesin başına gelecek diye bir şey yok fakat yaşadığım sorunu alacak insnalara tecribe olması adına paylaşıyorum. Sol ve sağ click çift tıklamalarından şikayetçi olduğum için bu mouse geçtim ve sol sağ clickleri sapa sağlam hiç sıkıntısı yok fakat;

Garantimin henüz 1. senesindeyim ve yaşadığım sorunlar.

- Sol baş parmağımın yapıştığı kısım tamamen eridi
- mouse 3 yani kaydırma yapan tuş 2. ayında bozuldu yukarı aşağı yapmıyordu ve tıklayınca işlemiyodur 5-6. ayında tıklarken işlemeye başladı fakat yine aşağı yukarı yapmıyor.
- mouse 3'e hiç tıklamasam bile tıkladı sayıyor ve durduk yere fps oyunlarında silah değiştiriyor.

Vatan'dan aldığım için gidip garantiye vericem fakat kendilerine ulaştığımda ülkemizde destekleri olmadığını satın aldığım yere götürmem gerektiğini söylüyolar bilinmedik yerden almış olsam yandık demek ki...
Almayı düşünüyordum direkten döndü. Konu için teşekkürler.

oliveforge99

80+ Silver
Razer ürünlerinin hepsi Bilkom garantili diye biliyorum ülkemizde. Genelde problemsiz çözüyorlar. Bir yollayın gitsin garantiye

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Oğuz
4k'yı destekleyen oyun bile zar zor varken 8k mouse almak cidden saçmalık. Çok yanlış bir tercih olmuş. 3395 sensörlü kablosuz bir mouse gelirdi o fiyata.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
atacan atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4k'yı destekleyen oyun bile zar zor varken 8k mouse almak cidden saçmalık. Çok yanlış bir tercih olmuş. 3395 sensörlü kablosuz bir mouse gelirdi o fiyata.
Tüm sistemim, monitörlerim ve mouseu'umu geleceğe yatırım olarak kurdum hocam o sebeple 8khz aldım

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
atacan atmaca

Delux M800 Pro alınır mı?​

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
Göksel Gündüz
Ben Trendyol'dan razer marka bir mouse almıştım. Bozulmıştu ve servise gönderdim. Servis düzeltilemeyeceğini söyledi ve paramı geri iade almıştım trendyol'dan. Vatanbilgisayar nasıl yapamıyor ? Vatan'dan aldıysan ver göndersinler.

Razer'ın İzmir'de teknik servisi var, istersen kendin gönder. Kargo gönderim ücreti alınmıyor senden, ben ödememiştim.

Son düzenleme:

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Orta tuş konusunda haklısınız razerin bu konuda çoğu serisinde sorunu var. Deathadder v2 serisini kullanıyorum ve birkaç hafta önce orta tuşu bozuldu kaydırmada sorun yok ama tıklama işlevi çalışmıyor garantiye yolayacam bende

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
atacan atmaca
üfleyince bi 30dk düzeliyo arada alkol testi yapar gibi üflüyorum seviyeli bir ilişkimiz oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,693
Üyeler
142,158
Son üye
misafir23
Top Bottom