Neler Yeni

Razer Viper Mini Alınır Mı?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Steelseries 650 ve diğer modellerden kullandım hepsinde kısa sürede gözle görülür düzeyde soyulma oldu belki benim kullandığım modeller sorunluydu onu bilemem ama içlerinde en uzun süre dayanan v2 oldu.
tamam ben kötü demiyorum deathadder v2 palm grip için o bütçede xtrfy m4'den sonra en iyi mouse. xtrfy m4 zaten büyük ele uygun değil o bütçede mouse arasam ve palm tutsam deathadder v2 alır geçerim ama abartmaya gerek yok. 1500tl mouse önerisi isteyen adama bile focus+ kullanıyor diye deathadder v2 önereni gördüm. focus+ 3. en iyi sensör olabilir ama 3370, 3395, 3389, hero 25k, razer 5g(yeni hali) gibi sensörlerle hissedilebilir hiçbir hiçbir farkı yok. neyse konu çok saçma yerlere gitti 😅 iyi akşamlar

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
tamam ben kötü demiyorum deathadder v2 palm grip için o bütçede xtrfy m4'den sonra en iyi mouse. xtrfy m4 zaten büyük ele uygun değil o bütçede mouse arasam ve palm tutsam deathadder v2 alır geçerim ama abartmaya gerek yok. 1500tl mouse önerisi isteyen adama bile focus+ kullanıyor diye deathadder v2 önereni gördüm. focus+ 3. en iyi sensör olabilir ama 3370, 3395, 3389, hero 25k, razer 5g(yeni hali) gibi sensörlerle hissedilebilir hiçbir hiçbir farkı yok. neyse konu çok saçma yerlere gitti 😅 iyi akşamlar
Dediğiniz olayda haklısınız, kendi bütçesinde alınabilir fakat daha yüksek bütçede farklı mouselara bakmak lazım. İyi akşamlar.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
Top Bottom