Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer viper v3 hyperspeed alınır mı?

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
Razer viper v3 hyperspeed mouse almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

qosinux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ensar Sönmez
Ben 1.5 aydır kullanıyorum sensörü gerçekten iyi. Eldeki hissiyatı da güzel. Ben Basilisk X Hyperspeed kullanıyordum, simetrik mouse istediğim için buna geçtim. Şu ana kadar bir sıkıntı oluşturmadı, öneririm

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Barış Şaşmaz
Mart ayından beri kullanıyorum. İncehesaptan almıştım. Gayet güzel bir mouse. Duracell şarjlı pil ile gayet güzel kullanılıyor. Mayıs ayında çift tıklama olduğunu fark ettim ve garanti için Bilkom ile görüştüm. Destek çok iyiydi. Değişim formu verildi ve İncehesap birebir değiştirdi. Sıfır kutulu ürün olarak ben memnunum öneririm. Cuma günleri sık sık gaming gecesinde indirime giriyor ayrıca. 1800 civarına iniyor.

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mart ayından beri kullanıyorum. İncehesaptan almıştım. Gayet güzel bir mouse. Duracell şarjlı pil ile gayet güzel kullanılıyor. Mayıs ayında çift tıklama olduğunu fark ettim ve garanti için Bilkom ile görüştüm. Destek çok iyiydi. Değişim formu verildi ve İncehesap birebir değiştirdi. Sıfır kutulu ürün olarak ben memnunum öneririm. Cuma günleri sık sık gaming gecesinde indirime giriyor ayrıca. 1800 civarına iniyor.
Peki bağlantı sorunu yaşadanızmı en çok şikayet olan konu buydu benim gördüğüm kadarıyla

eren28tr

80+ Platinum
Alınmaz. Sensör konumu çok kötü ve pilli, çok ağır ayrıca.

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Barış Şaşmaz
Peki bağlantı sorunu yaşadanızmı en çok şikayet olan konu buydu benim gördüğüm kadarıyla
Hiç yaşamadım bir kere yazılımında durumuna bakacaktım bir orada bağlı olmasına rağmen göremedim dongle tak çıkar yaptım o kadar kullanırken hiç yaşamadım bu sorunu.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
El büyüklüğünüz tutuş tipiniz uyumlu mu? ona bakın önce, bu fiyat bandına muadil önerin derseniz m800ultra , m2s daha iyi olur

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Kutluhan bayrakcı
Razer viper v3 hyperspeed mouse almayı düşünüyorum sizce alınır mı?
Ben deathadder v3 pro aldım 3 ay sonra skroll tuşu bozuldu yapı kalitesi kötü şuanki aklım olsa asla ama asla razer almazdım soranlarada önermiyorum(teknik olarak çok iyi fakat gerçek hayatta zor)

Top Bottom