Neler Yeni

RDR 2 mi CS Prime mı?

RDR mi CS Prime mı?

• Oy kullanan toplam üye
    41

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emrullah Özel
Hocam, şu an 370 TL param var. Ve Prime yaklaşık 500 TL ve 440 TL'ye RDR2 CD key var sağdan soldan para çıkıştırıp ikisinden birini almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım hangisi daha mantıklı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan İbican
Hocam, şu an 370 TL param var. Ve Prime yaklaşık 500 TL ve 440 TL'ye RDR2 CD key var sağdan soldan para çıkıştırıp ikisinden birini almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım hangisi daha mantıklı?
uzun vadede cs prime daha mantıklı hocam. Yeni operasyon gelecek. Değerlendirirseniz kaara geçersiniz

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emrullah Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun vadede cs prime daha mantıklı hocam. Yeni operasyon gelecek. Değerlendirirseniz kaara geçersiniz
Operasyonda tam olarak neler oluyor? Ayrıca düşen drop ortalama kaç dolar ediyor? Ve ne zaman gelecek opreasyon?

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İsmail
Cs oynayıp prime verdiğiniz parayı kasa falan düşürerek çıkartabilirsin. Ama hiç rdr2 oynamadıysan onun tadıda başka

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emrullah Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cs oynayıp prime verdiğiniz parayı kasa falan düşürerek çıkartabilirsin. Ama hiç rdr2 oynamadıysan onun tadıda başka
Hocam arkadaşım oynattı ilk görevi güzledi ama şöyle bir şey var tonla oyun var hangisine sıra gelecek? Zaten CD key olarak alacaktım fiyatının pek değişeceğini sanman.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
At sürme oyununu napcan kral cs al .arkadaş operasyon gelecek yazmista o da paralı geliyor yani. 500 tl olur operasyon bileti

Hanaz

80+ Silver
3 prime hesabım var 3 üde kendi parasını çıkardı şuan steamde 15 dolar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan İbican
Operasyonda tam olarak neler oluyor? Ayrıca düşen drop ortalama kaç dolar ediyor? Ve ne zaman gelecek opreasyon?
tam tarih belli değil bende işin ehli değilim ama bir nıçak parası çıkıyor operasyon sonunda. Kasalar 40- 90 sent arası

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
cs prime alın zaten otomatik olarak haftalık dropta 2 ürün veriyor illa çıkıyor yani

Hanaz

80+ Silver
Kaç haftaya çıkıyor parası
0 dan 3 hesap alırsan ayda 12 drop eder
droplar ortalama 50 cent desen 2 ayda çıkar en iyi ihtimalle 1.5 ay nadir drop düşürme ihtimalinde var
Mesaj otomatik birleştirildi:

droplar ortalama 50 cent desen 2 ayda çıkar en iyi ihtimalle 1.5 ay nadir drop düşürme ihtimalinde var
nadir droplarda 0.60-80 dolar arası %1 onlarında kendi içinde ihtimalleri var

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emrullah Özel
Mesaj otomatik birleştirildi:

nadir droplarda 0.60-80 dolar arası %1 onlarında kendi içinde ihtimalleri var
dün 100 dolarlık kasa gördüm ama yüzde 1'den bile düşüktür belki oranı
109 dolarmış.

Hanaz

80+ Silver
Top Bottom