Neler Yeni

Yardım Rdr2 epic games alınır mı

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Almak istemiyorum ama steamdan acaba indirime düşmezse kötüde olsa keşke epicden alsamıydım dermiyim , az bi fiyat farkı ödemeye razıyım sorun değil bütçem var ve steam istiyorum aslında
Epic den alın hocam 1 k vermeye gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Normalde steamdan alıcaktım almama 2 gün kala zam geldi çok pişmanım acele etmediğim için neyse şimdi epic gameste 98tl olmuş ama ben steam seviyorum epic games siteside launcheride kötü bence acaba oyundada performans/fps de düşüş olurmu etki eder mi? bide beklersem steamde tekrar indirime girermi şuan 1150tl
Kesin al . Gece gece para yükleyip aldık

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yusuf Karakaya
Ben Epicten aldım, gayette güzel akıyor, sırf platformu sevmiyorsun diye başka bir yerden daha pahalıya almak mantıksız

ridvan k

80+ Bronze
Normalde steamdan alıcaktım almama 2 gün kala zam geldi çok pişmanım acele etmediğim için neyse şimdi epic gameste 98tl olmuş ama ben steam seviyorum epic games siteside launcheride kötü bence acaba oyundada performans/fps de düşüş olurmu etki eder mi? bide beklersem steamde tekrar indirime girermi şuan 1150tl
Bence sen alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
Tamam alıcam yarın yüklerim parayı teşekkür ederim , steamda olsa sormadan direk alıcaktımda merak ettim

kozroS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ufuk
ben epicten aldım ve oynadım platformmuş farketmiyor bence 1000tl vermek şu zamanda yani şimdi alsan iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
Yazın steame indirim geldiğinde yine 98 TL ye düşmez değilmi eğer steam den alırsam indirimi beklicem

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
misfit
Şu Epic'den alınır mı olayını harbiden anlamıyorum. Ucuzsa al geç neden takılıyorsunuz bu kadar? He 1K verip Steam'den alırım diyen varsa onlara lafım yok. Ayrıca oyunu oynarken veya açarken Lacunher ile işiniz bile olmuyor ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazın steame indirim geldiğinde yine 98 TL ye düşmez değilmi eğer steam den alırsam indirimi beklicem
Max %60 indirime giriyor RDR2. %60 indirimde bile olsa 700TL gibi bir rakama denk geliyor. Bırakın şu Steam de Steam olayını. Cebinizi düşünüyorsanız alın geçin.

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Steam de Steam olayı
Cidden bu da bir yere kadar.Ben mesela Max 30 lira haadddii 50 lira fark öderim en kötü.
Witcher 3 Complete edition 15 lira olmuş epitce, Steamde 400 lira
Adam hala alim mi diye soruyor.Yaa kardeşim birkax gün ekmek yemezsin olur biter.15 liraya şimdi ne alınıyor da soruyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İİİMMMMKAAAANNSSSIIZZZ

Top Bottom