Neler Yeni

Rdr2 Rx 6600 Fps normal mi?

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
bakabilir misin seninkinde aynı mı görev yöneticisiyle nzxt de
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz de yüksek alıyorsunuz zaten işlemci çok kullanmıyor ekran kartı önemli diye biliyom.
Senin için oyunu açıp SS alicam

Hydranoid

80+ Bronze
evet ekran kartımın üstünde made in china yazıyor. şuan bilgisarda görev yöneticisinden ram lerin frekansına baktım 3200 olarak gözüküyor. Fakat Nzxt de 1 ram in verdiği frekans hızı 1200 mhz olarak gözüküyor? Sıkıntı nzxt de mi acaba?Alıntıyı görüntüle

Oyuna güncelleme gelmiştir veya testteki direkt ön tanımlı ultra yapıyordur siz ultra yaptıktan sonra msaa açıyorsunuzdur. Vsync kapalı mı mesela? Veya belki sizin oyun tam ekran değil çerçevesizdir tam ekran görünür ama farklı işler. Direkt siz de benchmark yapıp öyle karşılaştırın bence

ananas_suyu

80+ Bronze
bakabilir misin seninkinde aynı mı görev yöneticisiyle nzxt de.
Aynı ztn nzxt de PC açılışta ram kaç MHz se onu gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama sende muhtemelen nzxt hatalı o ram MHz çok az. kullanımda yavaşlık problemler vb yoksa sıkıntı yoktur nzxt yanlıştır.

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
int o kadar hızlı değil şuan indirememde. Zaten ekran kartını %99 kullanıyor. İşlemci yüzde %40 50 falan

Oyuna güncelleme gelmiştir veya testteki direkt ön tanımlı ultra yapıyordur siz ultra yaptıktan sonra msaa açıyorsunuzdur. Vsync kapalı mı mesela? Veya belki sizin oyun tam ekran değil çerçevesizdir tam ekran görünür ama farklı işler. Direkt siz de benchmark yapıp öyle karşılaştırın bence
testteki viedoya baktım açık alanda atla giderken yapıyor hatta linkinide bırakiyim.
adam 2 hafta önce paylaşmış.

beerk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
berk
i5 12400f rx6600 fsr kalite modunda ben 80 100 arasi fps aliyorum

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
Evet suan rdr 2 ultra yüksek karışık ayarlarda 100 FPS civarı veriyor her ayarı sona alırsak ne var ne yok açarsak bütün taa keskinleştirme vb vb 50 FPS e düşürmeyi başardım ultranin ultrasi keyif vermez de azcik düşürüp ultra yüksek arası keyifli oyun deneyimi yaşatıyor görüntü de büyük bir şey değişmiyor zaten ince ayarla 100 FPS alıp keyfini çıkarmak lazım

Hydranoid

80+ Bronze
int o kadar hızlı değil şuan indirememde. Zaten ekran kartını %99 kullanıyor. İşlemci yüzde %40 50 falan

testteki viedoya baktım açık alanda atla giderken yapıyor hatta linkinide bırakiyim.
adam 2 hafta önce paylaşmış.
Kankam evet ama o benchmark modu sen de yapabilirsin kolayca direkt onunla karşılaştırsan daha iyi olur

Gloxy

80+ Bronze
Valla bende 6650xt var ultra-yüksek fxaa msaa kapalı fsr kapalı çok rahat +60 alıyorum şehirde bazı yerlerde düşüyor ama olur o kadar

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
Bence kart normal hocam 34 FPS ye kadar düştü Max Max Max herşeyi açtım keskinlestirmelerde degisiklik yaparsak 50 civarı aynen bence tamamen normal çünkü ama iyi bişey var 63dereceyi geçmiyor kart

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
Valla bende 6650xt var ultra-yüksek fxaa msaa kapalı fsr kapalı çok rahat +60 alıyorum şehirde bazı yerlerde düşüyor ama olur o kadar
Şehirde kaç oluyor kafama takıldı bu fps

Bence kart normal hocam 34 FPS ye kadar düştü Max Max Max herşeyi açtım keskinlestirmelerde degisiklik yaparsak 50 civarı aynen bence tamamen normal çünkü ama iyi bişey var 63dereceyi geçmiyor kart
Şimdi denicem yazıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,837
Üyeler
157,432
Son üye
Iris
Top Bottom