Neler Yeni

Yardım red dead redemption 2 açılmıyor

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cnr
red dead redemption 2 epic games başlata basınca başlatma başarısız diyor sil yükle yaptım doğrula yaptım düzelmedi yardımcı olumusunuz

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Semih
Modemi aç kapa düzeliyordu bi ara

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cnr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Semih
Rockstar ekranında mı kalıyor

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cnr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rockstar ekranında mı kalıyor
direkt epic games başlatılamadı hatası veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

1713613226641.png

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Semih
Bu hata türünü bilmiyorum dostum maalsef

Palo DAYI

80+ Silver
kendı uygulaması uzerınden baslatmayı dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha Furkan Doğan
red dead redemption 2 epic games başlata basınca başlatma başarısız diyor sil yükle yaptım doğrula yaptım düzelmedi yardımcı olumusunuz
Oyunu bilgisayarda takili hdd veya ssd ye mi yükledin yoksa haricen bir hdd sdd ye mi yükledin? Çünkü bende de aynı sorun olmuştu ben ek bi hdd aldım ona yükledim, bilgisayari ertesi gun tekrar çalıştırinca ayni sorunu aldım. Bilgisayarımdan oyunjn yüklü olduğu dosyaya gir hepsini kopyala ve yeni bir klasör aç, oyunu sil ve tekrar yüklemek için yeni klasörü seç. 10 15 saniye indirilsin. Kopyaladigin oyun dosyalarini o klasöre at ve indirmeyi iptal et. Bilgisayari kapatip ac ve oyunu tekrar acmayi dene

Palo DAYI

80+ Silver
Oyunu bilgisayarda takili hdd veya ssd ye mi yükledin yoksa haricen bir hdd sdd ye mi yükledin? Çünkü bende de aynı sorun olmuştu ben ek bi hdd aldım ona yükledim, bilgisayari ertesi gun tekrar çalıştırinca ayni sorunu aldım. Bilgisayarımdan oyunjn yüklü olduğu dosyaya gir hepsini kopyala ve yeni bir klasör aç, oyunu sil ve tekrar yüklemek için yeni klasörü seç. 10 15 saniye indirilsin. Kopyaladigin oyun dosyalarini o klasöre at ve indirmeyi iptal et. Bilgisayari kapatip ac ve oyunu tekrar acmayi dene
harıcı ssd de boyle yaparakmı acıyon

Palo DAYI

80+ Silver
Kanka hdd almistim 500gb toshiba . Ilk yukleyip ikinci acmamda böyle hata verdi. Sonra dediğim şeyleri uyguladım. Bir daha böyle bir hata almadım
oyun dosya konumu degıstırdırysen normal dıye dusunuyorum

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cnr
hdd yi zaten nasıl harici olmadan kullanacaksın ki

sdd de yer yok olsa aktarıcam da işte

Palo DAYI

80+ Silver
hdd yi zaten nasıl harici olmadan kullanacaksın ki

sdd de yer yok olsa aktarıcam da işte
Sen ne yap bılıyonmu oyunun dosya adının sonuna 1 koy yanı dosyayı degıstır epıcten tekrar yukle zaten dosyayı bulamadıgı ıcın tekrar ındırıcek %1 falan olunca durdur
sonra tekrar dosya konumunu acıp degıstırdıgın rdr2 dosyasını eskı halıne getır
yenıı rdr2 dosyası acılmıs olcak onuda sıl gıtsın
epıc gamese donup ındırmeyı devam ettır
eksık dosya varsa o tamamlar

Top Bottom