Neler Yeni

Redmi Note 10 Kasma Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52
Arkadaşlar telefonum kasıyor takılıyor. ekran kilitliyken açma tuşuna basıyorum geç açılıyor instagramda dolanırken bi anda donuyor ekran 10 saniye gelmiyor saçma sapan işler oluyo neden olur?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Cihazında depolama alanı dolduysa bu takılmalara sebep olabilir, depolama alanı boşaltman gerekir.

Cihazını en azından 3-4 günde bir yeniden başlatmanı tavsiye ederim.

Kaynak tüketeten arka planda çalışan uygulamalara göz atabilirsin.

Bu aralar bi dalga olduğundan haberim yok ama mining virüsü vb bulaşmış olabilir. Benim poco cihazımda güvenlik uygulaması var, sende de varsa ordan antivirüs taraması yapıp ayarlardan veritabanını değiştirip tekrar tarama yapmayı deneyebilirsin. Cihazını düzenli olarak taramak senin iyiliğine.

Benim aklıma bunlar geldi, başka tavsiyelerle birlikte yine çözemezsen cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsin, sorun çözülmezse varsa garantiye yoksa teknik servise taşıyabilirsin meseleyi, donanımsal arızası da olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazında depolama alanı dolduysa bu takılmalara sebep olabilir, depolama alanı boşaltman gerekir.

Bu aralar bi dalga olduğundan haberim yok ama mining virüsü vb bulaşmış olabilir. Benim poco cihazımda güvenlik uygulaması var, sende de varsa ordan antivirüs taraması yapıp ayarlardan veritabanını değiştirip tekrar tarama yapmayı deneyebilirsin. Cihazını düzenli olarak taramak senin iyiliğine.

Benim aklıma bunlar geldi, başka tavsiyelerle birlikte yine çözemezsen cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsin, sorun çözülmezse varsa garantiye yoksa teknik servise taşıyabilirsin meseleyi, donanımsal arızası da olabilir.
Ayarlarda gezerken root diye bişeye rastladım bu açık kalması doğru mu?

Ekler

• Screenshot_2022-02-06-16-35-09-526_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-02-06-16-35-09-526_com.miui.securitycenter.jpg
    222.9 KB · Hit: 667

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Volkan
Bunu aynen uygula bende de mi note 10 var kasma vardı uyguladım çözüldü. Zararı var mı bilmiyorum ama sorunu çözdü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52

depolama 64 gb 45 ini kullanıyorum bence zorlayacak bir şey değil

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Redmi cihazlarda bu sorun çok fazla olmaya başladı.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
depolama 64 gb 45 ini kullanıyorum bence zorlayacak bir şey değil
Biraz azaltmayı deneyebilirsin. Sorun güncellemeyle ortaya çıktıysa kendin riski bilerek rom, root ile işletim sistemine müdahale edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52
Biraz azaltmayı deneyebilirsin. Sorun güncellemeyle ortaya çıktıysa kendin riski bilerek rom, root ile işletim sistemine müdahale edebilirsin.
Yeni güncelleme gelecek bakalım düzelmezse bişiler yaparım artık

şahin doğan

80+ Platinum
som şayomi yazılımke problemke
her zaman söylerim paran var ise apple alacaksın android de ise samsung dan şaşmayacaksın diye androidin apple ı samsung.
sorun %99.9999 yazılım ile alakalı senin yapacağın pek bir şey yok insanlara telefon önerirken söylerim bir telefonu alıp stabil kullanamadıktan sonra özellikleri iyi olsa ne olur ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52
som şayomi yazılımke problemke
her zaman söylerim paran var ise apple alacaksın android de ise samsung dan şaşmayacaksın diye androidin apple ı samsung.
sorun %99.9999 yazılım ile alakalı senin yapacağın pek bir şey yok insanlara telefon önerirken söylerim bir telefonu alıp stabil kullanamadıktan sonra özellikleri iyi olsa ne olur ?
kankanim dediğine yüzde yüz katılıyorum ama iphone alacak durumumuz yok maalesef. Ama %100 katılıyorum dediğine
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar benim telefon hala kasıyo önerisi olan var mı ya başlarda yoktu nie böyle oldu donup kalıyo arkadan ses gelio saat değişiyo ama dokunmatik çalışmıyo donup kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Enes Büyülü
Twitter
enesbuyulu
Facebook
enes.buyulu.52
Top Bottom