Neler Yeni

🔥İndirim Redragon K683-WB| Manyetik Switch 0.1mm|Adjustable Trigger Point| 8khz | 2382 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Dax Saz
Bu tarz yeni teknoloji ürünler bir çeşit heves yaratıyor kullanıcılarda da gerçekten birçok teknolojide olduğu gibi bunu da kullanabilmek için belli durumlar ve belli bir yetenek gerekiyor. Adamlar yeni teknolojiyi satmak için heves yaratıyorlar da eminim ki bu manyetik Switch olayı da kullananların %90'ı için bir fark yaratmayacak. Parmaklarınızın oldukça hassas olması ve belli bir kas hafızasına ulaşmanız ve de bu hassas, hesaplı basışları o hızlı akış içinde uygulayabiliyor olmanız gerek. Yapabilirim diyen alsın. Ben yapamam. İstediğim aktivasyon seviyesinde çalışan klasik mekanik bir Switch alır geçerim.

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali

Site güvenilir Ajazz AK680'in satıldığı site zaten. GAINSWG12 kodu ile 70 dolara düşüyor + 10 dolar kargo ile 80 dolara geliyor toplam. Destekle konuşup üstüne daha uygun bir fiyat yazdırıyorsunuz 10 dolara kadar vergileri onlar ödüyor zaten vergi ödememiş oluyorsunuz.

8Khz Polling,Adjustable Magnetic switch,PBT Doubleshot keycaps,61-key NKRO,Adjustable Trigger point,RGB vs. mevcut.

Klavye matchkeyste de mevcut fakat bir tık daha pahalıya geliyor oradan.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam bu custom klavye işi hakkında yeni yeni bilgi sahibi oluyorum,
Bu klavyeyi aldığım zaman klavye bütün ve kullanıma hazır halde geliyor değil mi ? Benim bir araya getirmem gerekmiyor ?
Onun dışında istersek kendimiz modlayıp , istediğimiz gibi özelleştirme seçeneğine sahip oluyoruz diye anladım, almadan önce bilmem gereken bir şey var mı ?
Paylaşım için teşekürler bu arada.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam alışamıyorum başka türlü klavye ye
bende alışamam falan diyordumda alıştım geldiğinde baya bi teklemiştim yazarken şimdi bakmadan yazıyorum bi yerden sonra yerlerini ezberliyorsun zaten arada bi gene tekliyorsun ama %90 yazıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu klavyeyi aldığım zaman klavye bütün ve kullanıma hazır halde geliyor değil mi ? Benim bir araya getirmem gerekmiyor ?
Onun dışında istersek kendimiz modlayıp , istediğimiz gibi özelleştirme seçeneğine sahip oluyoruz diye anladım, almadan önce bilmem gereken bir şey var mı ?
her şey hali hazırda geliyor ancak sen dahada ileri gitmek istersen lube seti alıp lubelersin pcb ye bant kasayada sünger köpük vs koyarak daha tok bir ses yakalayabilirsin falan falan daha gider bu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Evet hazır halde geliyor

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın
AKL68020 kuponuyla 64 dolara denk geliyor

Ekler

• 1705757647591.png
    1705757647591.png
    36.2 KB · Hit: 59

funnymanager

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
The End
Screenshot_2024-01-20-23-26-45-150_com.android.chrome.jpg

Bu klavyeyi kim önermişti ? iki adet almıştım ikisinde de bırak oyun oynamayı wireless modda pc açıkken çıkarıp takınca restlemeyene kadar pc yi klavyeyi görmüyor hiçbir şekilde, oyun oynarken kendi kendine takılı kalıyor 5dk oynadiktan sonra ve ikiside aynı şekilde. Metin belgesinde de denedim tuşa basili kaliyormuş gibi oluyor wired modu çöp. Bluetooth da sorun yoktur ama onuda tv de kullananırsan iş görür, oyun için çöp maalesef. Tuşlari cikarip saber rgb ye takmiştım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Alıntıyı görüntüle

Bu klavyeyi kim önermişti ? iki adet almıştım ikisinde de bırak oyun oynamayı wireless modda pc açıkken çıkarıp takınca restlemeyene kadar pc yi klavyeyi görmüyor hiçbir şekilde, oyun oynarken kendi kendine takılı kalıyor 5dk oynadiktan sonra ve ikiside aynı şekilde. Metin belgesinde de denedim tuşa basili kaliyormuş gibi oluyor wired modu çöp. Bluetooth da sorun yoktur ama onuda tv de kullananırsan iş görür, oyun için çöp maalesef. Tuşlari cikarip saber rgb ye takmiştım :)
En ucuz hot swap diye öneriyordukta 2 haftaya alternatifi doldu etraf

Top Bottom