Neler Yeni

Refurbished Harddisk Alınır Mı?

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Eren Cem
Normalde bu harddiski alacaktım fakat yorumlarda refurbished olduğu gördüm 1tb harddisk için bütçem yok sizce refurbished harddisk alınır mı ve ne gibi zararları olur?

Atyxah

80+ Silver
bence de alınmaz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alınması doğru olmaz. Şahsen güvenip de kullanasım gelmez.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Normalde bu harddiski alacaktım fakat yorumlarda refurbished olduğu gördüm 1tb harddisk için bütçem yok sizce refurbished harddisk alınır mı ve ne gibi zararları olur?
Yenilenmiş, işlem görmüş disklerden uzak durmak lazım.

Top Bottom