Neler Yeni

Öneri [REHBER] BITAY ile 45-450₺ Kazanç elde etme (Kimlikli)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhaba dostlar, daha önce açtığım borsa konularından beni tanıyan arkadaşlar olacaktır. Artık her konu için baştan anlatmayacağım lütfen eski borsa konularımdan okuyunuz. Karşınızda Bitay borsası ile varım. Borsanın konusu daha önce açıldı ancak açan arkadaş ya borsadan bi haber yada yardım etmek istemediğinden konuda genelde ben yardımcı oluyordum. Ve size kampanyayı tam anlamıyla aktaramamış.

Şimdi öncelikle size kısa bir tanıtım yapacağım bu kısım diğer konuda belirtilmemiş ve konu oldukça eksikti.

Borsaya 2 şekilde üye olma yöntemi var, bunlardan biri referans kullanarak kayıt olma diğeri ise referans kullanmadan üye olma
Referanstan üye olma avantajları: Bu şekilde yaparsanız girdiğiniz kişi de sizin sayenizde 45TL daha kazanacak. (Sizde 45 kazanacaksınız)
Referanssız üye olmanın avantajları: Bir çark çevirme hakkı veriyor ve 0₺ ile 450₺ arasında bir bakiye kazanıyorsunuz.

NOT:Bu çarkta ödülün tamamının tanımlanması belirli bir süre almaktadır.
Referans giriş:
Eğer şimdi anlaşıldıysa konuya geçelim.
https://www.bitay.com.tr/hesap-olustur kısmından gerekli bilgileri girerek kayıt olun.
1679270227896.png

Tekrar dediğim gibi referanslı ve referanssız olarak giriş yapabilirsiniz, ben ana konu olana kadar referans vermeyeceğim.
Kayıt olduktan sonra hesabım kısmından bu bölgeye gelip gerekli doğrulamaları yapmanız gerekmekte
1679270321843.png

ADRES İÇİN | e-devlet>ikametgah>Kuruma ibraz>Bitay>
DAHA SONRA BU İŞLEMLERİ YAPTIĞINIZDA ÖDÜL TANIMLANACAKTIR (REFERANS İLE ÜYE OLANLAR İÇİN)
Referanssız bir şekilde üye olduysanız, ana sayfadaki kampanyalar sekmesine geçiş yapın!
1679270467432.png

ALT KISIMDA KAZANDIRAN ÇARK VAR, BUNA BASARAK ÇARK ÇEVİREBİLİRSİNİZ. İYİ FORUMLAR...
TEKRAR BELİRTİYORUM "KİMLİĞİNİZİ SATIYORSUNUZ WUHUU" Vs Diyenlerle maalesef artık uğraşmayacağım. Mernis sızıntısı ve 2022'de olan sızıntılara da bakabilirsiniz. Buna ek olarak güvenli olmayan borsaları paylaşmadığımı tekrar dile getiriyorum.
İYİ FORUMLAR...
1679270554032.png

Son düzenleme:

Ziona

80+ Silver
kimliğinizi satiyorsunuz diyenlerin büyük ihtimal haberleri olmadan adlarına bt*tu*k hesabı açmışlardır bile, bunlar kimlik satıyorsunuz demeye devam etsinler :D.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
saçma sapan uygulama. daha kimlik doğrulaması butonu bile çalışmıyor, ne telefonda , ne masaüstünde.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saçma sapan uygulama. daha kimlik doğrulaması butonu bile çalışmıyor, ne telefonda , ne masaüstünde.
Bende bu şekilde sorun olmamıştı hocam, internet bağlantısı kaynaklı olabilir.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Konu aktif dostlar

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Batuhan Ölçer
Bu bahsedilen çarktan minimum ne kadar çıkıyor. Refsiz katılmak daha mantikli çark daha fazla veriyorsa.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bu bahsedilen çarktan minimum ne kadar çıkıyor. Refsiz katılmak daha mantikli çark daha fazla veriyorsa.
min 0 hocam, 0-450 işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Referanstan üye olursan garanti 50TL gelecek. ve bana da 50TL kazandırmış oluyorsunuz.

Mr.White

80+ Bronze
Ana konu olmadan referans paylaşmak yasak hocam.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ben bu bitayı indirdim kaydoldum çarktanda 250 bitay verdi ama 150'si 1 aydır hesaba yatmadı ve bitay coin piyasada listelenmediği için satılmıyor yani en son öyleydi şuan satılabiliyor mu?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam ben bu bitayı indirdim kaydoldum çarktanda 250 bitay verdi ama 150'si 1 aydır hesaba yatmadı ve bitay coin piyasada listelenmediği için satılmıyor yani en son öyleydi şuan satılabiliyor mu?
Ben satmıştım hocam

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
kimliğinizi satiyorsunuz diyenlerin büyük ihtimal haberleri olmadan adlarına bt*tu*k hesabı açmışlardır bile, bunlar kimlik satıyorsunuz demeye devam etsinler :D.
lan harbi benim orda hesabım varmış ama haberim yok :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,571
Üyeler
140,517
Son üye
Ömery1g1t
Top Bottom