Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] OKX(OKEX) Borsası 2.000$'a kadar Airdrop veriyor (Kimliksiz)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
anladım hocam, forumda sanırım kampanya için tek kişi kabul ediyorlar sanırım, şahsen garip bir olay. Benim sinirime giden sebep olarak hiç bir şey yazılmaması
hocam konu ana konu olursa herkes referans paylaşabilecek, şuanda bende koyamıyorum referans zaten.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
anladım hocam, forumda sanırım kampanya için tek kişi kabul ediyorlar sanırım, şahsen garip bir olay. Benim sinirime giden sebep olarak hiç bir şey yazılmaması
Yakın zamanda açılan başka bir tosla davet et kazan konusu olmamasına rağmen benim konumuda sildiler açıklamada referans link paylaşımı / reklam yazıyordu

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yakın zamanda açılan başka bir tosla davet et kazan konusu olmamasına rağmen benim konumuda sildiler açıklamada referans link paylaşımı / reklam yazıyordu
yakın zamanda olması önemli değil, ana konu varsa ve sende yeni konu açıp paylaştıysan konu fazlalığı ortaya çıkıyor. onun yanı sıra birde referans paylaştıysan direkt silinir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yakın zamanda olması önemli değil, ana konu varsa ve sende yeni konu açıp paylaştıysan konu fazlalığı ortaya çıkıyor. onun yanı sıra birde referans paylaştıysan direkt silinir.
Önceki konulara yazıncada konu sahibi başlığı / açıklamayı güncellemediği için hortlatmaktan ban yemişliğim var ne yapsam elimde kalıyor

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Önceki konulara yazıncada konu sahibi başlığı / açıklamayı güncellemediği için hortlatmaktan ban yemişliğim var ne yapsam elimde kalıyor
hocam bu forum biraz daha serbest, Technopatta referanssız bir şekilde paylaşmama rağmen banlanıyorum.

Farway

80+ Silver
Neye tıklasam bir izin istiyor çok tehlikeli geldi bulaşmamak en iyisi.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Farway

80+ Silver
hocam ne izni nediyorsun, yanlış uygulama indirmiş olabilirsin.
Dostum doğru uygulama olduğundan eminimde yok kişilere erişim yok dosyalara yok galeriye erişim kusura bakmada hoş bir uygulama değil.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum doğru uygulama olduğundan eminimde yok kişilere erişim yok dosyalara yok galeriye erişim kusura bakmada hoş bir uygulama değil.
Mesaj kısmına girince rehber için erişim istedi ama dosya ve galeri iznine rastlamadım rehber izninide reddettim zaten

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,292
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam reddetmeniz yeterli, uygulama içerisinde kişilerindeki insanlara davet özelliği var. depolama izni de kimlik doğrulama işlemi yapmak istersen diye. Dünyanın TOP 5 borsası bu. çok elhamlanıyorsunuz. tabii sizin kararınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,238
Üyeler
151,870
Son üye
Enes6006
Top Bottom